Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Pangolan - Karakter Sınıfları

admin

Admin
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Admin
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Eyl 2008
Mesajlar
34,510
Beğeniler
13,559
Yaş
31
MmoLira
675
DevLira
0
#1
Pangolan halkı Dev Ağaçların yetiştirildiği yerlerden geliyor. Doğanın muhafızları olarak hareket ediyorlar. Ormanla bir olarak yaşıyorlar ve genellikle kılavuz yada takipçi olarak çalışırlar. Nazik tavırlarını zayıflık olarak görmek yanlış olacaktır, zira nazik oldukları gibi çetin de olabilirler. Pangolan halkı, antik healing uygulamaları hakkında iyi eğitilmiştir; bu da kendilerini tüm taraflar için hoş karşılanır hale getirdi.
Shaman - Shaman Pangolanlar “Golin Pa Uru” yada “Karanlık Ormanın Sihri”ni binlerce nesil boyunca taşımışlardır ve doğanın güçlerinin yanısıra yaşayanlarına çağrıda bulunabilirler. Shaman Pangolanlar, düşmanları yenmek ve grubundaki üyelere heal vermek için doğa güçlerini kullanmada uzmanlaşırlar.
proxy.php?image=http%3A%2F%2Fwww.warriorepic.com%2Fsites%2Fdefault%2Ffiles%2Fimages%2Fsketch_pan.jpg&hash=3fbfe49d770be440c4e0f14dc9834ea5
Tamer - Tamer Pangolanları, Evervale olarak bilinen en büyük ormandan gelmektedirler. Ormana olan aşırı bağlılıklarıyla ve Üç Bölgenin muhafızı olarak seçtikleri yaşam tarzıyla bilinmektedirler. Evervale’in koruyucuları olarak, gür ormanlarda yaşayan yaratıkların yardımını talep edebilirler.
 
Üst