Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Pangolan - Karakter Sınıfları

admin

Admin
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Admin
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Eyl 2008
Konular
20,434
Mesajlar
34,595
Beğeniler
13,823
Yaş
31
MmoLira
960
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINPangolan halkı Dev Ağaçların yetiştirildiği yerlerden geliyor. Doğanın muhafızları olarak hareket ediyorlar. Ormanla bir olarak yaşıyorlar ve genellikle kılavuz yada takipçi olarak çalışırlar. Nazik tavırlarını zayıflık olarak görmek yanlış olacaktır, zira nazik oldukları gibi çetin de olabilirler. Pangolan halkı, antik healing uygulamaları hakkında iyi eğitilmiştir; bu da kendilerini tüm taraflar için hoş karşılanır hale getirdi.
Shaman - Shaman Pangolanlar “Golin Pa Uru” yada “Karanlık Ormanın Sihri”ni binlerce nesil boyunca taşımışlardır ve doğanın güçlerinin yanısıra yaşayanlarına çağrıda bulunabilirler. Shaman Pangolanlar, düşmanları yenmek ve grubundaki üyelere heal vermek için doğa güçlerini kullanmada uzmanlaşırlar.
Tamer - Tamer Pangolanları, Evervale olarak bilinen en büyük ormandan gelmektedirler. Ormana olan aşırı bağlılıklarıyla ve Üç Bölgenin muhafızı olarak seçtikleri yaşam tarzıyla bilinmektedirler. Evervale’in koruyucuları olarak, gür ormanlarda yaşayan yaratıkların yardımını talep edebilirler.
 
Üst