Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Illusionist - Karakter Sınıfları

admin

Admin
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Admin
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Eyl 2008
Mesajlar
34,594
Beğeniler
13,820
Yaş
31
MmoLira
947
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIllusionist, eziyetin habercisidir ve ilüzyon ustasıdır. Dağılmış ruhları toplar ve zayıf zihinlerin kaderini belirler. Yeraltı dünyasıyla olduğu söylenen bağları, kendisini ülkedeki en çok korkulan ve takip edilen savaşçılardan biri yapmaktadır. Tatlı yüzü, aldırmazlıkla elinde tuttuğu soğuk vahşetin aldatmasıdır.
Spellbinder - Spellbinder, zihinsel hayalin dokumacısıdır ve düşmanlarının kafasını karıştıran becerilerde uzmanlaşmak dehşete düşürür. Yolunda duracak kadar aptal olanların zihinlerini talan edebilir ve kurbanların kendi korkularını ve zayıflıklarını kendilerine karşı kullanmak için özel düşünceleri işgal etme yeterliliğine sahiptir.
Necromancer - Necromancer kahramanlık hikayeleri genellikle sadece efsanelerde anlatılır, zira bunlar hayatta kalmamışlardır. Karanlık yeraltı efendileriyle sıkıca bağlıdırlar, bunların dalkavuklarına kendisinin teklifini gerçekleştirmeleri çağrısında bulunurlar. Necromancer, ölülerin dünyasını yaşayanların dünyasına bağlayan becerilerde uzmanlaşır.
 
Üst