Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Devotress - Karakter Sınıfları

admin

Admin
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Admin
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Eyl 2008
Konular
20,413
Mesajlar
34,512
Beğeniler
13,559
Yaş
31
MmoLira
676
DevLira
0
#1
Muhafızların eski düzeninden gelen Devotress, sivilleri zarar görmekten koruma arayışı içerisindedirler. Büyük Krallıkların çökmesinden sonra, Devotress’lerin birçok grubu farklı Düzenlere ayrılarak, her biri kendi temel inancını izledi. Birçok Devotress, hala eski Krallığın kanıtlarını tamamen tahrip etme arayışı içerisinde olanlar tarafından aranmaktadır. Kılıcın ve kalkanın ustaları olan Devotress, meydan saldırılarında ve blok savunmalarda becerilerini kullanarak savaşmaktadırlar.
Sentinel - Tüm Sentinel’ler, “Çöken büyük Krallar”ın dehşetli hatıralarını paylaşırlar. İhtiyaçlarına odaklanan ve bunları başkalarına yardım etmek üzere yönlendiren bir hüzünle yaşamın içinde yolculuk ederler. Eski Krallığın refahını yeniden kurma özlemini taşırlar. Sentinel Devotress’leri, müttefiklerine yardımcı olmak için kendilerini feda edeceklerdir. Taraflarını herhangi düşmandan koruyacak olan meydan kavgası becerilerinde uzmanlaşırlar.
proxy.php?image=http%3A%2F%2Fwww.warriorepic.com%2Fsites%2Fdefault%2Ffiles%2Fimages%2Fsketch_dev.jpg&hash=732c95d0191c4aa03e209c79a0f4b93e
Avenger - Avenger’ler, Çöken Büyük Krallardan sorumlu olanlara karşı intikam arayışıyla duygularına ve öfkelerine tutunurlar. Avenger Devotress’ler, çeviklik eğitimlerini vurgulayan, iyi hazırlanmış savaşçılardır. Huzursuz zihinlerine barış getirmek amacıyla Avenger’ler, kendi öfkelerini becerilerine kanalize etmeyi öğrenmişlerdir. Sonuç olarak, sadece duygularının yönlendirdiği en hızlı saldırıları yapmışlardır.
 
Üst