Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Warrior Epic - Özet

admin

Admin
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Admin
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Eyl 2008
Konular
20,434
Mesajlar
34,595
Beğeniler
13,826
Yaş
31
MmoLira
964
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINUzun zaman önce, Aberas bir barış ve bolluk ütopyasıydı. Fakat önde gelen ülkelerin hükümdarları, zalimlik güçlerini toprakları tahrip edip insanlarını köleleştirmek için kullanarak açgözlülüğe ve hırsa kendilerini kaptırınca bu sessizlik aniden sona erdi. Aradan 300 yıl geçti ve geçen zaman içerisinde ayakta kalan eğlenceler hariç, medeni kavimlerin teknolojik kahramanlıklarının hepsi unutuldu.
Medeniyetin sonunu getiren Büyük Savaş hikayeleri, çeşitli bakış açılarından hala mevcuttur; ataları karanlık zamanlarda ayakta kalmış olan çeşitli savaşçı kabileler arasında yayılmıştır. Her ne kadar hikayeler, ülkeden diğerine farklılık gösterebilse de, her biri en az bir ortak yönü paylaşmaktadır: sonrasında gelişen gizli bir krallığın söylentili varlığı. Savaşan ulusların daha hünerli birkaç liderinin farklılıklarını bir yana bıraktıklar, keşfedilmemiş ve vahşi bir ülkede kendilerini inzivaya çektikleri söylendi. Açgözlü kardeşlerini harcamanın kaçınılmaz yıkımına arkalarını döndüler. Kendilerini savaştan ayırdılar; ve gizlice yeni bir krallık kurmaya başladılar… Sağduyu Krallığı.

Ancak bu krallık bir efsaneydi. Efsanelerin tarif ettiği gibi refah içinde, ve korku uyandırıcıydı. Bu yıkıcı savaşlardan 300 yıl sonra, yeni hükümdarlar bir zamanlar kaybedilenleri yeniden kurmaya başladılar, ve şimdi "Salon Efendileri"; Sağduyu Krallığı'nın koruyucuları olarak hizmet vermeleri için kahramanları çağırıyorlar. Salon Efendileri olarak hizmet verecek kadar cesur olanlara savaşçılar ordusuna, yeni dönemin mesajını iletmeleri ve kaybolan bilgilerin değer biçilemez sanat eserlerini araştırmak üzere vahşilik diyarına götürmede liderlik yapmaları görevi verildi.
Ancak bu krallık bir efsaneydi. Efsanelerin tarif ettiği gibi refah içinde, ve korku uyandırıcıydı. Bu yıkıcı savaşlardan 300 yıl sonra, yeni hükümdarlar bir zamanlar kaybedilenleri yeniden kurmaya başladılar, ve şimdi "Salon Efendileri"; Sağduyu Krallığı'nın koruyucuları olarak hizmet vermeleri için kahramanları çağırıyorlar. Salon Efendileri olarak hizmet verecek kadar cesur olanlara savaşçılar ordusuna, yeni dönemin mesajını iletmeleri ve kaybolan bilgilerin değer biçilemez sanat eserlerini araştırmak üzere vahşilik diyarına götürmede liderlik yapmaları görevi verildi. Ancak bu görevin başlatılmasıyla, birçok Sağduyu Ülkesi efendisi, hayatta kalanların sadece kendileri olmadığını kavramaya başladı… 300 yıl önce yıkımın katalizörü görevini gören karanlık güç, hala pusuda bekliyor. Filizleniyor; kontrolü, şeytanın arzularına boyun eğenlerin iradeleri üzerinde hala kuvvetli. Görev önemli. Hakkaniyet bayrağı altında birleşme. Ancak o zaman, Sağduyu insanlarına barış ve refah geri gelebilir.
 

LeBron

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
29 Mar 2009
Konular
11
Mesajlar
229
Beğeniler
7
MmoLira
0
DevLira
0
#4
nasıl bir oyun ya bu açıklarmısınız kaç mb ??? varsa download linkinide koyarmısınız ?
 
Üst