Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


ETS 2 ve ATS’nin 1.31 Güncellemeleri Tamamlandı

Ortex55

Ϝ ϓ ſ Ϟ
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Deneme Mod
Katılım
15 Şub 2014
Konular
130
Mesajlar
1,410
Reaksiyon Skoru
234
Online Süresi
3g 4s 35d
Başarım Puanı
152
MmoLira
117
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Ticaret - 0%
0   0   0

Rüya2 Global server 8 yıllık tecrübesiyle, rakiplerine yön veren yenilikleriyle ve uzman yönetici kadrosuyla 29 kasım 2019'da açılıyor! DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN
ETS 2 ve ATS’nin 1.31 Güncellemeleri Tamamlandı
SCS Software, 1 ay kadar süren 1.31 güncellemesinin açık betasını her iki oyun için de tamamladı. Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator’ın 1.31 sürümleri an itibariyle tam sürüm olarak Steam üzerinden otomatik olarak indirileiblir. Her iki oyun için de yepyeni özellikler ve düzeltmeler, iyileştirmeler geliyor.


Her iki oyuna çekici ve dorseler arasında bulunan fiziksel olarak simüle edilmiş hava hortumları ve güç kabloları eklendi. ATS’ye Yosemite milli park içerisinde yer alan Tiago Pass eklenirken ETS 2 için de rastgele trafik olayları tüm haritaya yerleştirildi. Bunun dışında yeni Scania S ve R çekicilerine 8×4 şasi seçenekleri eklendi. Genel olarak Yeni Scania S ve R çekicilerine eski Scania çekicileri için yayınlanan Mighty Griffin modifiye paketinin uyumluluğu getirildi. ETS 2 ve ATS için yine geliştirilmiş aynalar geldi. Bu aynalar kavisli ve görüş alanını ayarına göre değişiyor. Genel optimizasyon çalışmaları yapılsa da aynalar daha sonra isteğe bağlı olarak seçenek haline getirildi. Harita formatı değiştirildi bu nedenle eski harita modları uyumsuz oldu şimdi hepsi uyarlanıyor. Çekicilerin(genel araçların) kamyon galerilerinde çıkmasını sağlayan definetion/tanımlama kodları ve dizinlerinde değişiklik yapıldı. Yine eski araç modlarının galerilerde görünmesi için bunun uyarlaması gerekecek.
ETS 2 için
ATS için
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst