• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.
  • Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Ys Belgeli IlinerTeknoloji.Com | METİN2 VDS , TS3 , VDS SUNUCU , ALAN ADI , HOSTİNG SATIŞI

Konu Sahibi
Konu Sahibi
IlinerTeknoloji

IlinerTeknoloji

Level 2
Hosting Yetkilisi
Üye
Ticaret - 100%
1   0   0
Katılım
30 Mar 2018
Mesajlar
79
Beğeniler
15
Yaş
20
MmoLira
269
DevLira
3
#42
TeamSpeak3 Hizmetlerinde Bedava 32 Kişilik Odalar Dağıtılmaya Başlanmıştır.
Yılbaşına Özel Grafik Tasarım Paketleri %50 Daha Ucuz.

Bilgilendirme.
 

enkigmt2

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
9 Şub 2019
Mesajlar
13
Beğeniler
1
MmoLira
18
DevLira
0
#43
Oldukça ilgili, başarılı bir bilişim. Metin2 sunucu açmak istiyorsanız bu bilişim size tavsiyemdir. Verdiğiniz hizmet içinde ayrı teşekkür ederim.
 
Üst