Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

At Resmi - Zırhlı,-Asker At Kitaplari Satisi Hakkinda Duyuru

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
926
MmoLira
0
DevLira
0
Satisi yasak olan At Resmi, Zırhlı at kitabi ve Asker At kitaplarinin yasaklanma nedeni, bu itemleri hicbir sekilde ilgili gorev yapmamis olanların kullanamayacagidir. At, Zırhlı At, Asker At gorevlerini yaptıgınızda mecburen seyisten para verip o itemleri almanız gerekiyor, almadiginizda gorev bekelemede kaliyor. Bu nedenledir ki alinacak bu itemler sadece sizlere yang kaybettirir. Cogu yeni oyuncu at resmi alip ata binecekleri düşünüyor ancak hüsrana ugruyorlar, bizler elimizden geldigince bu satışa mudahale etmeye calisiyoruz ancak sizlerinde bilgilenip el altından bu itemleri almayıp cebinizi korumanız yonunde olacaktir.

64hero64

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
1
MmoLira
0
DevLira
0
ama gorevlerı yapıp sadece zırlı at kıtabını fln alsak olmasmı ole bısı bu zamana kdr yapmadım ama sormak ıstedım

zekalı19

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
27
MmoLira
0
DevLira
0
20 mesajı olmayanlar foruma link koyamazlar. Virüs ve trojanleri engellemek için böyle bir kural uygulanmaktadır.

ayb1039

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
10
MmoLira
0
DevLira
0
ya nalamak istemiyolar arkadaşlarımız işe yaramıyo boşuna uğraşma arkadaşım alma işte :mad:
Anla bi yha

serohero

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
6
MmoLira
0
DevLira
0
abi at 15 kere öldü yeter diyom adam çok yoruldu ya kaç kere k.maymun zindanı bitkisi alcam havuç ve saman bitio.Ama artık at aldım çok güsel adam 68 lvl at asker at ama seviyesini bilmiyom atın ösel yem veriyom işte ölee