Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

EN İYİ METİN 2 SERVER SUNUCUSU HANGİSİ ?

live shadow

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
Merhaba bir metin 2 server acmak istiyorum ama duzgun bir tane yok sunucubilesim ile is yapmak istedim acana kadar ilgi actıkdan sonra bınbır sorun sonra kımseye ulasamadık paramız cop oldu acanlar bılır en ıyı sorunsuz server hizmeti kım verıyor acaba sıkıntı yasamadınız hızmet aldınız server sunucuları hangısı yardımcı olurmusunuz acaba.

Wyvernn

Just Like Old Times
Site Yetkilisi
Co-Admin
Dergi Editörü
Turnuva Organizatörü
Grafiker
Hosting Yöneticisi
Paylaşımcı
Ticaret - 100%
3   0   0
MmoLira
194
DevLira
6
Uygun alana taşındı.

UfukBey35

Level 1
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
61
DevLira
0
Merhaba bir metin 2 server acmak istiyorum ama duzgun bir tane yok sunucubilesim ile is yapmak istedim acana kadar ilgi actıkdan sonra bınbır sorun sonra kımseye ulasamadık paramız cop oldu acanlar bılır en ıyı sorunsuz server hizmeti kım verıyor acaba sıkıntı yasamadınız hızmet aldınız server sunucuları hangısı yardımcı olurmusunuz acaba.
Kardeşim ben aresko bilişimden aldım uzun zamandır birlikteyiz daha önceden piyasadaki bütün bilişimleri denemişimdir neredeyse hepsi dolandırdı :) aresko bilişim 7/24 destek sağlıyor özellikle ilker bey var gece saat 3 de bile yardımını esirgemedi karşılık beklemeksizin her zaman yardımcı oluyorlar tavsiyem areskobilişimdir ;)