Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Wild West Online'a görev güncellemesi geliyor

'Yabancı MMORPG' forumunda dazu tarafından 28 Mar 2018 tarihinde açılan konu

 1. dazu

  dazu Level 18 Site Yetkilisi Süper Moderatör VIP Üye

  0   0   0

  2,908
  12,858
  1,186
  311

  Sadece 0.90 TL, 2.5 TL, 3.5 TL veya 7.90 TL Ödeyerek Call of Duty, Mafia 3, Doom, Resident Evil 6 Gibi Steam Oyunları Alabilirsiniz! TURKMMO GÜVENCESİYLE! ANINDA TESLİM! ( YENİ STOKLAR GELDİ ) SINIRLI SAYIDA STOKLAR TÜKENMEDEN HEMEN TIKLAYIN!

  Oyunun içerikleri genişlemeye devam ediyor.

  Daha henüz çıkmayan ve geliştirilme sürecinde olan Wild West Online'a yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. Oyuncuları Vahşi Batı temasına davet eden yeni oyuna beklenen güncelleme nihayet geldi. Geliştiricilerin verdiği bilgilere göre artık Wild West Online'da küçük görevler yapmaya başlayabileceğiz. Yani klasik MMORPG oyunlarında olduğu NPC'den getir götür görevleri alıp, sonucunda eşya yapmak için gerekli materyaller elde edebileceğiz. Bununla birlikte oyunun biraz "grind" yani devamlı olarak aynı işi yapma üzerine kurulu görevler içerdiğini söylemek mümkün.

  Wild West Online'a görev güncellemesi geliyor


  Ayrıca oyuna basit görevlerin yanında avcılık görevleri de geliyor. Yeni güncellemeden sonra oyunda geyik ve ayı avlamak mümkün olacak. Her bir güncellemede oyunu daha da geliştiren yapımcılar, bakalım oyunun tam sürümünü ne zaman yayınlayacaklar? Vahşi Batı teması sayesinde oyuncuların dikkatlerini üstüne çeken geliştirici ekip, yakın zamanda büyük bir güncelleme yayınlayacaklarını daha söylüyorlar. Oyunu şu anda ücretli bir şekilde satan geliştiriciler, oyunu oynaması ücretsiz yapmayacaklarını daha önceden belirtmişlerdi. Bakalım oyun, ilerleyen dönemlerde nasıl bir şekilde evrilecek?


  [​IMG]
   
 2. Ufuk POYRAZ

  Ufuk POYRAZ She isn't real... Telefon Numarası Onaylanmış Üye Site Yetkilisi Deneme Moderatör Dergi Editörü

  0   0   0  Gerçekten çok güzel bir oyun, inceleme videolarını izledim ve bir an önce satın alıp oynayacağım. Tavsiye ederim.
   
  dazu bunu beğendi.

Sosyal Medya