Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

metin2 Nvidia ekran kartı sorunu

burak06dark

Level 1
Üye
Konular
5
Reaksiyon Skoru
1
Online Süresi
32m
Başarım Puanı
43
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

RAGEFULLMT2 GERÇEK PAY TO WIN KARŞITI YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE SÖZ VERDİĞİMİZ TARİH 13.09.2019 CUMA SAAT 20:00'da AÇILMIŞTIR!!! 1-120 EMEK SERVER, KAYITLAR VE İNDİRME AKTİFTİR DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN

Oncelıkle merhaba nvıdıa gtx 1060ti 6gb ekran kartına sahibim fakat ne yaparsam yapayım oyunu harici ekran kartında baslatamıyorum oyun surekli intelin entegre dandik hd ekran kartında acılıyor ve buda pcnin cok ısınmasına kule catacomb razador gıbı slotun cok oldugu yerlerde ve 1.koyde marketlerden dolayı sorun yaratıyor oyun donup kalıyor gezmedıgım forum kalmadı ecnebilerin forumlarına kadar arastırdım yok abi bulamadım bir cozum sorunu biliyorum aslında ama nasıl cozecegımı bılmıyorum sorun nvidia nın exe uzantıları algılaması metin2 ise bin olarak calısıyor son care buradanda bı yardım ısteyım dedım okadar para verıp pc topluyosun en ust duzey oyunları yuksek fps te oynuyosun su kıytırık metın2 yı oynayamıosun cıldırmamak elde degıl metın2 admınlerınede yazdım bı boktan anladıkları yok alayı cahıl capulcuları koymuslar oraya bana onerdıklerı sey metın 2 yı sıl yenıden kur :D saka gıbıler nese benım sorun bu yardımlarınızı beklıyorum pek umudum olmasada.

Wyvernn

Great Britain
TM Üye
Konular
3,472
Reaksiyon Skoru
3,194
Online Süresi
114d 17h 13m
Başarım Puanı
390
MmoLira
281
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
13
Nvedia metin2 yi desteklemiyor.

karakuletr

Darktower
Üye
Konular
4
Reaksiyon Skoru
6
Başarım Puanı
60
MmoLira
105
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Maalesef oyun hilelere karşı çalıştırılma dosyasını Bin formatı ile değiştirdiğinden dolayı olmuyor.
Nvidia Denetim masasın'dan sadece exe uzantılı dosyaları tanıtabilirsiniz.
Metin 2 sürekli söylenmesine rağmen işe yaramayan yöneticiler ve Gameforge hiçbir işlem yapmakla uğraşmadı.
Entegre ekran kartı 1024x768 ayarlarda oyunu herhangi bir sıkıntı olmadan çalıştıracaktır. Zaten en iyi ekran kartlarında bile oyunun pazar ve görüş alanına oyuncu girdiğinde olan kasmaları düzelmediğini belirtmek isterim.

karakuletr

Darktower
Üye
Konular
4
Reaksiyon Skoru
6
Başarım Puanı
60
MmoLira
105
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Bu konu hakkında bir gelişme var. Yeni çıkardıkları Client ile indirdiğim Metin2 artık exe olarak çalışıyor.
Ayrıca Nvidia ekran kartlarında otomatik olarak Harici GPU tanıyor.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)