Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Overwatch, Yeni Güncelleme de Yeni Karakter Silahları Gelebilir

Ufuk POYRAZ

She isn't real...
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Yönetici
Dergi Editörü
Hosting Yöneticisi
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
28 Eki 2013
Mesajlar
9,014
Beğeniler
579
MmoLira
245
DevLira
0
#1
Blizzard, Overwatch ile ilgili haberleri paylaşmaya devam ediyor. Bu haberlerin ilki etrafındaki spekülasyon, oyunun bir sonraki kahramanının ortaya çıkmasına yol açan tüm bunlara işaret etti.

Resmi Overwatch Twitter hesabında, "I'll knock some sense into you!" tırnak işaretleri ile birlikte aşağıdaki resimle birlikte yayınlandı. Slaga v3.0 adlı bir güncelleme için şema gösterdiler. Reinhardt'ın aksine çekiç haline dönüşen bir tür kazma olabilir gibi görünüyor.

proxy.php?image=https%3A%2F%2Fwww.imagevisit.com%2Fimages%2F2018%2F02%2F27%2F3357170-overwatch.jpg&hash=d0f42c929b37dadeede9ad290dee1b21

Sağ alt taraftaki tablet benzeri bir cihazdaki farklı materyaller hakkındaki bazı metinler gösterilmiş. Belki de daha belirgin bir şekilde, resmin alt kısmı bir fare oyuncağını ve kedinin pençesinin çerçevenin dışına doğru süzülüp atılmadığını göstermektedir. Hiçbir şey ya da sadece birinin (belki de Tobjorn'un veya kızı Brigitte'nin) bir kedi bulunduğu bir arka planın küçük bir görüntüsü olabilir, ancak Blizzard'ın geçtiğimiz günlerde dahil olduğu düşünülen Jetpack Cat adlı bir karakterini düşünmemesi zor.

Ek olarak Reddit'te hayranlar tarafından paylaşılan yazılar Brigitte'nin yeni karakter olduğuna inanıyorlar.
 
Üst