Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Lineage 2: Revolution’a Sevgililer Günü Görevleri Geldi!

CrazyAlkan

www.Alkan2.com
Site Yetkilisi
Admin
Ticaret - 100%
7   0   0
Katılım
14 Eki 2010
Konular
14,622
Mesajlar
71,914
Beğeniler
8,817
Yaş
25
MmoLira
20
DevLira
0
#1
Yayınlandığı günden itibaren tüm dünyada milyonlarca oyuncuya ulaşan Lineage 2: Revolution her geçen gün büyümeye devam ediyor. Ülkemizde de oldukça popüler bir konumda yer alan oyun bugün yeni görevlerini duyurdu.
proxy.php?image=https%3A%2F%2Fwww.turkmmo.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2018%2F02%2FLineage-2-Revolution%25E2%2580%2599a-Sevgililer-G%25C3%25BCn%25C3%25BC-G%25C3%25B6revleri-Geldi-2.jpg&hash=da469d8e4950664a053d122996bfacb3

14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel görevler oyun içerisine gelirken milyonlarca oyuncunun da yüzü güldü. Bugün gelen güncelleme ile birlikte Muhafız Yüzbaşısı Harold’ın Aşkı, Sevgililer Günü Mutlu Sadakat, Çikolata Koleksiyonu ve 7 Gün Giriş Etkinliği Şubat ayı boyunca oyunculara sunulacak ve keyif dolu vakit geçirmeleri sağlanacak. Günümüzün en popüler mobil platformun MMORPG oyunu olan Lineage 2: Revolution bugünden itibaren oyunculara özel hediyeler sunacak. 28 Şubat’a kadar sürecek olan iki sevgi-temalı etkinlik ile oyun severlere hediyeler dağıtacak.
Muhafız Yüzbaşısının Aşkı Etkinliği boyunca oyuncular, görevleri yerine getirecek ve şekerler toplayacaklar. Oyuncular toplanan her 100 şeker için ‘Aşk Çikolatası’ haritasında ilerleyerek özel eşyalar kazanma fırsatı yakalayacaklar. Oyuna gelen Aşk Çikolatası haritasını tamamlayan oyuncular ayrıca aralarında Kuvvetlendirme Malzemesi Kutusu, R Silah/Zırh/Aksesuar Seviye Seti ve R Ek Özellik Taşı bulunan ekstra ödüller kazanacaklar.
Oyuna gelen bir diğer etkinlikte Sevgililer Günü Mutlu Sadakat Etkinliği olarak karşımıza çıkıyor. Bu etkinlikte oyuncular oyun içi eşya alımı ile kazandıkları 300 Sadakat Puanı karşılığında ekipmanlarını geliştirmede kullanacakları 1 adet R Ek Özellik Taşı alabilecekler. Oyuncular haftada yalnızca 1 R ek Özellik taşı alabilecekler.
21 Şubat’a kadar devam edecek olan Çikolata Toplama Etkinliği ile oyuncular Namlı Canavarları ve Saha Baş Düşmanları’nı yenerek aralarında Öz Sandıkları, Sevgililer Günü Hediye Kutusu ve Maphr’ın Koruması da bulunan oyun içi eşyalarla takas edebilecekleri çikolatalar kazanabilecekler. Oyuncular 7 Günlük Giriş Etkinliği ile de içinden çikolata çıkan Sevgililer Günü Çikolata Kutusu kazanma fırsatı yakalayacaklar. Etkinlik sonrasında bu çikolatalar satılabilir ya da karakter güçlendirmede kullanabilirler.
Netmarble Chief Global Officer’ı Seungwon Lee: “Sevgiye adanmış bu günü harika ve hoş oyun içi etkinliklerle kutluyoruz!” diyor ve ekliyor:“Bu sene oyuncularımızın, ayın geneline yaydığımız etkinliklerle sunduğumuz hediyelerin ve çikolataların tadını çıkarmalarını umuyoruz.” açıklamasında bulundu.
 
Üst