Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Satıyorum TROAS 426 SERVER KIZ YAYCI 2M 277 K

'Legend Online Pazar Alanı' forumunda Mahmut Binici tarafından 2 Şub 2018 tarihinde açılan konu

Satıyorum TROAS 426 SERVER KIZ YAYCI 2M 277 K 5 5 1votes
5/5, 1 oy

1. Mahmut Binici

Mahmut Binici Level 1 Telefon Numarası Onaylanmış Üye Üye

0   0   0

2
    3
    0
    10
    Professional WRESTLER - Model - Presenter
    America - Montreal,Canada

Sadece 0.90 TL, 2.5 TL, 3.5 TL veya 7.90 TL Ödeyerek Call of Duty, Tropico 5, Simcity 4 Deluxe Gibi Steam Oyunları Alabilirsiniz! TURKMMO GÜVENCESİYLE! ANINDA TESLİM! ( YENİ STOKLAR GELDİ ) SINIRLI SAYIDA STOKLAR TÜKENMEDEN HEMEN TIKLAYIN!

Biliyorum arkadaşlar leveline göre çok kötü sgsı neyse konuyu uzatmayım S89 da oynuyorum artık 2 3 haftadır oyuna düzgün girmiyorum server 2017 Eylül ayında açıldı şu ana kadar 40 tl yatırdım gerekli ünvanları almak için her şeyi yaptım sadece hesabı 10-15 tl elmas koduna komple e-mail'lı değiştirerek alan kişiye devrediyorum alacak kişiye hayırlı olsun (alan kişi bana e postasını özelden pm atsın hesapdaki geri kalan bineklere bakabilir gereksiz diye çekmedim)[​IMG]

2. Konu Sahibi
    OP
    Mahmut Binici

Mahmut Binici Level 1 Telefon Numarası Onaylanmış Üye Üye

0   0   0

2
    3
    0
    10
    Professional WRESTLER - Model - Presenter
    America - Montreal,Canada

Neden kimse yanıt yazmıyo 10-15 TL elmas kodu istiyorum alt tarafı çok bir şey değil'ki o da 1 aylık vip için lazım diğer hesabım için sitenin puan marketi çalışmıyo malum oyunun rezilliği gözler önünde serili her şey paraya dönmüş

3. Tranquillo

Tranquillo Since 2012 Site Yetkilisi Co-Admin VIP Üye

0   0   0

4,937
    16,532
    1,561
    323
    Yazar
    Ankara

Sosyal Medya