• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


2 adet Trafik Limitsiz Hiti Yüksek Wep Panelleri

trhan35

Level 5
TM Üye
Katılım
19 Tem 2011
Konular
22
Mesajlar
528
Reaksiyon Skoru
10
Online Süresi
1h 29m
Başarım Puanı
72
MmoLira
3
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

RagefullMT2 1-120 FARM OYUN YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE 23.08.2019 CUMA SAAT 20:00'da CBT SUNUCUSUNU AÇIYOR! KAYITLAR VE İNDİRME AKTİF! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN

  • Merhaba Arkadaşlar Elimde 2 Panel Var.
  • Biri Eski MMO Panel Özel Tasarım.Açıksız Bugsuz. Hitleri Yüksek Kullanılmamış. Kişiye özel.
  • 3500 TL Ücreti Var.
  • Diğeri Bağımsız Tasarlanmış Çok Özel Bir Panel Hızlı, Özelikli, Herşeyi Hazır Ufak Tasarımlarla Kullanmaya Başlayabilirsiniz özelden fotorafları atarım. burada gözükmesini istemiyorum. sadece 1 kişiye satılacaktirlar.
  • 5000TL De bunun değeri.
iletişim :

[email protected]
 

Kopyalama

Level 3
TM Üye
Üye
Katılım
29 Ağu 2011
Konular
8
Mesajlar
111
Reaksiyon Skoru
10
Online Süresi
3d 36m
Başarım Puanı
74
MmoLira
27
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Konu Guncel UP +++++++++
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst