Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Üniformalar ve Daha fazlası 2018 Planları

rachal1234

Yenilenlerin tarihini, yenenler yazmıştır.
Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
21 Mar 2010
Konular
824
Mesajlar
4,659
Reaksiyon Skoru
464
Başarım Puanı
230
MmoLira
274
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
21 saat önce 2018 yılının ilk kıyafetleri, bir Vindictus oyuncusu tarafından tasarlanan son derece güzel elbise üniformaları ile geldi! Özel Legionnaire ve Chevalier setlerine bir göz atın, Kahramanın Şanslı Kutusunun sınırlı bir sürümünü, bazı özel ilaveler ve daha fazlasını kullanarak toplayın. Özel Legionnaire Seti Zırh, yakın dövüşte moda yüksekliğidir, ancak mahkemeye gelen bir görevli, nedenlerini ve yeteneklerini yansıtan uygun bir üniformaya ihtiyaç duyar. Japon oyuncusu -Gawain- tarafından tasarlanan Legionnaire seti, lacivert bir ceket ve pantolon, kırmızı balıkçı yaka, sağlam çizmeler ve soyluluk ve otoritenin kusursuz harmanı için muhteşem aksanlara sahiptir.


Özel Chevalier Set
Erkekler, aynı tarzda kendi elbiseleri üniformasına sahipler, bu kıyafetler askeri alanlarını kaybetmeden en iyi galanlara sığacakları bir giysidir. -Gawain- tarafından da tasarlanan bu kıyafet, bir el ile rafine edilmiş tatlar gösteren, diğeriyle ölümcül bir deneyim yaşayan farklı bir görünümü kesen bir ceket, yelek, omuz pelerinin ve maske özellikleri taşıyor.


Hero's Lucky Box - Sınırlı Sürüm
Aynı zamanda Kahramanın Şanslı Kutusuna yılın ilk yarısı için özel bir bonus veriyoruz. Normal ödüllerin yanı sıra kutudan çıkabilir ve Primal Alev Dragonspine'i listeye ekleyerek, ayrıca +10'dan +11'e, +11'e, +11'e yükseltmenizi garantilemek için kullanılabilecek Geliştirme Taşları'na ekledik. +12 ve +12 ile +13!
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst