Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

MİLLET SHOOTER MOBİL PUBG

'Mobil MMO' forumunda BarisByc tarafından 4 Oca 2018 tarihinde açılan konu

1. BarisByc

BarisByc Profesyonel Değilim Ama Seviyorum Bu İşi #Grafik Telefon Numarası Onaylanmış Üye TM Üye Üye

0   0   0

7
    151
    33
    32
    Grafiker Olmaya Çalışıyorum
    I S P A R T A
    MmoLira:
    8
    DevLira:
    0

Steam Cüzdan Kodlarında ve Google Play Bakiyelerinde %5 İNDİRİM! Anında Teslimat, TURKMMO güvencesiyle. HEMEN TIKLAYIN

Millet Shooter olarak bilinen bu efsane Mobile PUBG oyunu son güncellemeler ile bam başka boyutlara taşınmış durumda. Her nekadar Rules Of Survival oyununu daha çok sevsek de, Millet Shooter grafikleri ile herzaman alternatif olabilecek güzel bir Android ve iOS Battleground oyunu olmayı başarıyor.
    Oyun tamamen çince ve şuanda google play store üzerinde yer almıyor. iOS kullanıcıları ise oyuna erişebilmek için illaki Çin Apple hesabı oluşturmak ve Çin App Store erişmek zorundalar. Herneyse oyunun inceleme videosu aşağı bıraktım. İzleyip indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz.

Son düzenleme: 4 Oca 2018
  2. onurguven123

onurguven123 3/8/2011 Telefon Numarası Onaylanmış Üye Site Yetkilisi Yönetici

0   0   0

1,846
    5,899
    1,191
    298
    AÜ-Elektronik Hab.
    Antalya
    MmoLira:
    29
    DevLira:
    0

Mobil PUBG'ler kıyasıya yarışıyor desene :) Bu arada videonun altındaki yazıları düzenler misin

3. Konu Sahibi
    OP
    BarisByc

BarisByc Profesyonel Değilim Ama Seviyorum Bu İşi #Grafik Telefon Numarası Onaylanmış Üye TM Üye Üye

0   0   0

7
    151
    33
    32
    I S P A R T A
    MmoLira:
    8
    DevLira:
    0

Aynen Düzenlerim oyunun resimleri vardı buga düşmüş

4. Wyvernn

Wyvernn Austrillian Elite Telefon Numarası Onaylanmış Üye Site Yetkilisi Co-Admin Dergi Editörü Grafiker Hosting Yöneticisi Paylaşımcı

Ticaret Puanı - 100%
    3   0   0

3,303
    8,030
    2,265
    340
    MmoLira:
    38
    DevLira:
    6
    Paylaşımcı Üye Rankı ( 30 Gün )
    Yetkili Mesajı

Çok ping olmazmı bilgisayaran oynadığımızda ?

5. Konu Sahibi
    OP
    BarisByc

0   0   0

7
    151
    33
    32
    I S P A R T A
    MmoLira:
    8
    DevLira:
    0

Olmaz Gibimi Geliyor