Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Dekaron servisi, 20 Haziran 2016'da Vertigo Oyunlarına transfer edildi

rachal1234

Yenilenlerin tarihini, yenenler yazmıştır.
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
21 Mar 2010
Konular
824
Mesajlar
4,659
Reaksiyon Skoru
465
Online Süresi
12g 22s 18d
Başarım Puanı
230
Madalyalar
0
MmoLira
307
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
23
Tetention Heroes,
Trieste kapılarındaki anahtarları 20 Haziran 2016'da Vertigo Oyunlarına teslim ettiğimizi size bildirmek istiyoruz. Vertigo Oyunları, 21 Haziran 2016'dan (CEST) beri Dekaron'u başlatıcısı Papaya Play'de barındırıyor.
Artık vedalaşmamızın zamanı geldi. Maçtan ayrılmaktan üzüntü duyuyoruz, ancak yıllar boyu başarılarınızın gururunu yaşıyoruz. Papaya Play'in burada büyüyüp gelişen muazzam bir işi yapacağına inanıyoruz.
Sevgileriniz ve desteğiniz için kalplerimizin altından teşekkür ederiz. Birlikte vahşi bir yolculuk geçirdik; Bazılarınız için yıllar boyu, başkaları için daha kısa.
Servis transferiyle ilgili gerekli tüm bilgilerin aşağıda bulacaksınız. Başka sorularınız varsa, müşteri desteğimize ulaşmaktan çekinmeyin.
Teşekkür ederim.
Servis Transfer Bilgileri:
Nexon EU, 20 Haziran 2016'da (CEST) Dekaron hizmetini durdurduktan sonra, Dekaron karakterlerini Papaya Play'e aktarmalısınız. Ayrıca, Karakter Aktarımı yaparak Nexon EU Dekaron Karakterinizi Papaya Play'e aktarmayı kabul ettiğinizi lütfen unutmayın.
Dekaron karakterlerinizi aktarmak için, lütfen burada Hesap Aktarımı Sayfasını ziyaret edin:

Hizmet Transferi ile ilgili iletişim ve sorular:
SSS'de yanıtlanmayan sorularınız için Nexon Europe'un Müşteri Destek web servisi aracılığıyla bir bilet gönderebilirsiniz.
DEKARON SERVİS TRANSFER SSS
Dekaron bir oyun olarak sona ermez mi?
Hayır. Oyun kapanmayacak. Servis Nexon Avrupa'dan Vertigo Oyunlarına transfer edilecek. Dekaron'u mevcut karakterlerinizle oynamaya devam edebileceksiniz.
Dekaron karakter (ler) i Nexon Avrupa'dan Vertigo Oyunlarına transfer etmek için ne yapmak zorundayım?
Fazla şey yapmak zorunda kalmazsın. Karakter (ler) aktarım periyodu başladıktan sonra, ekrandaki talimatları izlemeniz yeterlidir. Dekaron karakter (ler) inin aktarım işlemiyle ilgili olarak, gelecek duyurudaki Dekaron karakterlerin en son gelişmelerini Vertigo Games hesabına nasıl aktaracağını ve gelecekte Dekaron'u Dekaron'u transfer ettiğinizde nasıl oynatabileceğinizi nasıl güncelleyeceğiz Vertigo Oyunları'nda karakter (ler).
Nexon Europe, servisi Vertigo Oyunlarına ne zaman aktaracak?
Vertigo Oyunlarına tüm Dekaron karakterlerinin transfer edilmesi 21.06.2016 tarihinde yapılacaktır.
Nexon Europe, hizmeti neden başka bir yayıncıya aktardı?
Dekaron'un geliştiricisi, hizmeti yeni bir yayıncıya, Vertigo Oyunlarına aktararak oyunu ikinci bir rüzgar vermeye karar verdi.
Oyun ben Vertigo Oyunlarına geçtiğinde karakterime ne olur ve ilerleme kaydedilir mi?
Oyun içerisindeki ilerlemeniz tüzük (ler) transferinden etkilenmeyecektir. Karakterleriniz Vertigo Oyunlarına aktarıldıktan sonra, yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edebilmelisiniz.
Vertigo Oyunlarına karakter (ler) transferini kabul etmezsem oyunda geçirdiğim Nexon Cash'e ne olur?
Vertigo Oyunlarına Dekaron karakterlerinizi aktarmamızı istemiyorsanız, oyunda harcadığınız Nexon Cash'i telafi edeceğiz. Dekaron karakterini aktarmazsanız artık Dekaron karakterini gelecekte oynamak için kullanamazsınız. Bununla birlikte, Nexon Avrupa hesabınız geçerli Nexon Avrupa hesabınızla Nexon Avrupa oyununuza erişmek için aktif kalacaktır.
Oyun transfer edildiğinde hesabımdaki boş olan Nexon Cash'e ne olur?
Oyun transferi yapıldıktan sonra Nexon Cash'i Dekaron'da kullanamazsınız. Bununla birlikte, kullanılmayan tüm Nexon Cash, Nexon Avrupa hesabınızda kalacak ve Nexon Europe portalında bulunan diğer oyunlar için de kullanılabilir.
Oyun Nexon Europe tarafından yayınlanırken Cash Shop'da satın aldığım eşyalara ne oldu?
Nakit Shop'ta satın alınan tüm öğeler karakterinizde kalacak ve karakterlerinizi Vertigo Games hesabına transfer ederseniz kullanılabilir olacaktır.
Benim karakterim (ler) inin Vertigo Oyunlarına ne oranda geçmesi ne kadar sürer?
Dekaron karakterinizin / karakterlerinin Nexon Avrupa'dan Vertigo Oyunlarına aktarılması 21.06.2016 tarihinde tamamlanmalıdır. Bununla ilgili daha fazla güncelleme için lütfen web sitemizdeki duyuruyu kontrol edin.
Başka sorularım var, nereden ekibe ulaşabilirim?
31.10.2016 tarihine kadar Dekaron için Müşteri Destek ekibimizle aşağıdaki sayfadan görüşebilirsiniz:
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst