Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

TURKMMO DEV REKLAMLARDAN SIKILANLAR İÇERİ

SİZCE KONU YARALIMI

• Kullanılan toplam oy
    1

sasplk

Engin Berke Taş
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
37
MmoLira
8
DevLira
0
Öncelikle merhaba TURKMMO halkı belki bu konuyu açtığım için bir cezai işlem uygulanacak bu konuda bir bilgim yok açıkcası , ayrıca konunun yeri burasımı onuda bilmiyorum ben yararlı olduğunu düşünerek başlığı açmak istedim.

Hatam varsa affola sayın yöneticiler uyarınız doğrultusunda birdaha olmaz...

Şimdi arkadaşlar biliyorsunuzki TURKMMO reklam aracılığı ile maddi gelir elde eden bir platform sonuna kadar hak ediyorlar bence , anasayfa , başlıklar , konu içleri gibi yerlerde ekranı kaplayan bir reklam geliyor bunu hepimiz biliyoruz ve bu benim açımdan rahatsız edici ayrıca yapıcağımız bu basit ve komik işlemle (kiii bunu yapmanın başka binbir türlü yolu vardır bunu hepimiz biliyoruz ben sadece en basit yöntemininin üzerindne durucam burada ) reklamlardan bir nevi kurtuluyoruz.

Anlatıma geçeyim isterseniz :) (gülmeden duramıyorum çok basit bi işlem ama yinede resimli anlatıcam)

Turkmmo sitesinde reklam gelen herhangi bir sayfada CTRL + MOUSE'MİZİN TEKERLEĞİNİ (DİĞER ADI İLE SCROOL WHELL) YUKARI YUVARLIYARAK SAYFAYI YAKLAŞTIRIYORUZ %150 tam ideal yakınlıktr reklamlar gidiyor ve yazılar aşırı büyük olmuyor.

DEZAVANTAJLARI: Yazılar büyüyor , sayfa daha fazla büyüyor (alışınca yabancılık çekmiyorsunuz)
AVANTAJLARI: Reklamlardan kurtulmuş oluyoruz , gözlerimiz daha az yoruluyor :D

BUYRUN RESİMLİ ANLATIMI