• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Gelişmiş Ödeme Sistemli Market Scripti;

479361300

Level 1
Üye
Konular
13
Reaksiyon Skoru
2
Online Süresi
2d 10h 35m
Başarım Puanı
52
MmoLira
68
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
demo kırık ve resimlerin bazıları sorunlu. Düzeltirseniz çok sevinirim :)

34memocan58

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
23h 14m
Başarım Puanı
55
MmoLira
32
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

Merhabalar, Paywand vb. eklentilerin komisyon ücreti aldığını bilirsiniz. Yaptığı şey siz paket belirlersiniz. Oyuncu onu seçer kredi kartı bilgilerini girer ve onaylar. Bunun doğrultusun da sizden belli komisyon ücreti keser benim yaptığım sistem ile 2 farklı özelleştirilebilen paket türü sayesinde ve sınırsız paket ekleme imkanı ile markette ep paketleri satabilirsiniz. Detaylı açıklama altta bulunmaktadır.
KURUM UCRETI ALMIYORUM AYLIK LISANS ALIR ISENIZ HER ZAMAN DESTEK VERIYORUM.

Çoklu sunucu sistemi aktif artık tek bir market paneli üzerinden sınırsız sunucu yönetimi yapabilirsiniz.

Oyun içinden Görüntü

Panel Bilgisayar Mobil ve Tablet boyutlarına uygundur. Bu yüzden oyun içi uyumlu bir boyuttadır. her şeyi hile olarak gören hile korumaları kullanmadığınız sürece oyun için'de kullanmanız mümkündür. Çünkü javascript kodlarını bile hile anlayan saçma hile korumaları var.

PANEL ÖZELLİKLERİ

Markette çok fazla özellik bulunmaktadır. Herşeyi yönetme imkanı sundum sizlere Marketi aç kapa özelliği,destek sistemini aç kapa özelliği,market içi oyunları aç kapa özelliğiiDekont sistemini aç kapa özelliği genel sistem için'de ekli olan sistemler altta bulunuyor

- Eklenen ürünler'de efsunsuz,5 efsunlu,7 efsunlu,Süreli Ürün ve Özel ürün Seçenek imkanı.
- Script tamamen ajax ile işlem yapmaktadır.[Sayfa yenilenmeden işlemleri hızlıca yapmanızı sağlar]
- Marketten alınan,oynan veya girilen kuponların,ürünlerin,oyunların kullanıcıya özel listelendiği döküman sayfası
- Scripte özel kupon sistemi
- Scripte özel haberler sistemi
- Scripte özel duyurular sistemi
-Destek Sistemi [ Sistem diğer panellerde gördüğünüz desteklere benzemez ajax ile işlem yaptığı için sayfa yenilenmeden kesintisiz chat imkanı bulunuyor ]
- Oyun Sistemi [ Market için'de şuan da 2 Adet Oyun bulunmaktadır. Bu oyunların özelliklerini yönetme imkanınız bulunuyor çark dönüş değeri çark ürünleri,4 top oyunun'da kademe yönetimi gibi ]
- Script içi ürün arama imkanı urun adı,kategori ve fiyatlar'da ararsınız.
-Galerı sistemi bu sistem sayesin'de sistem'de gereksiz yer kaplamanıza gerek kalamyacaktır.

- Ürünlerde kategori sistemi
- Efsun sistemi
[Oyuncu aynı efsunu 2 kere seçemez efsunları
siz belirlersiniz hangi efsun hangi ürüne gelebilir her efsun için efsun değerini yönetim imkanı]

-Ürünler'de Fırsat Ürünü ve Belli bir süre aktif olmasını sağlayabileceğiniz zaman özelliği.
- Özel ödeme ve dekont sistemi buna detaylı deyineceğim.

Kısaca özellikleri bu şekildedir. Ödeme Sistemine deyinmek istiyorum.

Ödeme Sistemi Nedir?

Bu ödeme sistemi çok farklı bir mantık ile çalışan bir sistemdir. 2 Farklı ödeme tipi sunuluyor
oyuncuya havale/eft ve diğer olarak havale/eft kısmı benim kodlamış olduğum özel sistem diğer olarak ödeme tipi
ise paywant vb. eklenletileri kullanmak isterseniz onu ekleyebileceğiniz bir sayfadır.

HAVALE/EFT Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Burda resimli şekil'de anlatım yapacağım havale/eft seçeneğini seçtiğiniz zaman

Resimde gördüğünüz gibi paketleri listeleyecektir. Bu paketleri yönetim panelinden siz ekleyeceksiniz.
Fırsat Ürünü ve normal ürün olarak seçenek de bulunuyor 2 farklı sistem yazdım bu kısım da
Hazır paketler sistemi sizin belirlediğiniz sabit ep ve sabit fiyatta paketleri listeler oyuncular bu paketleri değiştiremez belirlediğiniz paketi alır 2 inci sistem ise Kendin belirle sistemi bu sistem'de örnek olarak resim de verdim belli bir ep miktarı ve tr karşığını belirliyosun oyuncular kaç adet almak istiyor ise formu doldurup paketi seçiyor aldığı adet sayısında fiyat toplanıp oyuncu ya şu şekil'de bir soru soruluyor

Oyuncu hayır dediği zaman işlem iptal ediliyor kabul eder ise dekont oluşuyor ve oyuncuya dekont önizleme olarak gösteriliyor

Bu dekontta oyuncuya özel ve pakete özel bir havale kodu oluşuyor satın aldığı paketi ücretini gösteriyor
ve altta hesap numaraları listeleniyor bu hesap numaralarını da yönetim panelinden ekliyosunuz yani bir dosya açıp editlemeniz gerekmiyor herşeyi yönetim panelinden yapıyosunuz.
Altta kullanıcıya şu mesaj veriliyor;
'Yukarıda belirtilen hesap numaralarına aldığınız paket ücretini ödeyerek ve açıklama kısmına havale kodunu yazarak gönderin gönderdikden sonra destek sistemine yazmanıza gerek yoktur. Açıklama kısmına havale kodunu girmeden gönderdi iseniz Havale kodunuz ve ödediğinize dair dekont ile beraber destek sisteminde Ödeme Bildirimi; kategorisine talep oluşturun.'

Bu sistem sayesinde müşteri ile yüz yüze gelmenize bile gerek kalmıyor ve paywant vb. ödeme sistemlerine %10 ila %30 arasında bir kear vermekten de kurtulmuş oluyorsunuz.

Bu oluşan dekont 1 seferliğine gösteriliyor bu dekontu görmek ve durumu hakkında bilgi sahibi olmak için'de sol üstte bulunan dekont butonuna tıkladığı zaman kullanıcının aldığı ürünler için oluşan dekontların listesine ulaşabilecektir.

Bu kısım da şipariş durumu hakkında bilgi sahibi olması da mümkün dekontu listelemek için işlem kısmında turuncu renk'de gördüğünüz önizleme butonuna tıklayarak aynı dekontu önizleyebilir

yanlışlık ile veya deneme amaçlı dekont oluşturdu bunu iptal etmesi'de mümkün siyah renkli silme butonuna tıklayarak'da bu işlemi iptal etmesi mümkündür.

Ödeme sistemi bu şekilde söylememe gerek yok zaten anlamışşınızdır ama genede altından geçeyim herşeyi yönetim panelinden yaptığınız için bu oluşan dekontları'da yönetim panelinden göreceksiniz. Ve yaptırım'da bulunabileceksiniz.

KUPON SISTEMI

Kupon sisteminde 2 farklı ödül tipi vardır ejderha parası[EP] ve ejderha markası[EM] olarak sizin belirlediğiniz türde ve değer'de 16 haneli sadece rakamlardan oluşan bir kupon kodu oluşacaktır.
Bu kupon kodunu kupon sistemine tıkladıktan sonra

16 haneli kupon kodunu girerek ödülü alacaktır. Aynı kupon 1 kere kullanılabilir 1 defalık kuponlardır bunlar siz bu kuponu tekrar aktif edebilir veya değerini değiştirebilirsiniz bunları yönetim panelinden yapacasınız.

URUN SISTEMI

2 Farklı ürün sistemi bulunuyor firsat ürünleri ve normal ürünler olarak fırsat ürünlerin de indirim uygulayabiliyorsunuz.
5 Farklı Ürün tipi bulunuyor 5 efsun,7,efsun,efsunsuz,süreli ürün,özel ürün şeklin'de taş sistemi aktif bulunuyor taş eklenebilir seçer iseniz o ürüne taş eklebilecektir.
Süreli ürünler'de süreyi dakika cinsinden siz belrilersiniz. Yani markette satılan bir kostüm olsun aynı kostümü 1 gün 1 hafta 1 ay 1 yıl gibi süresini yazdığın sürece sınırsız ekleyebilirsiniz. 2 farklı ödeme sistemi bulunuyor Ejderha Markası veya Ejderha Parası olarak ürünün satış türünü belirleyebilirsiniz.
Girdiğiniz indirim % üzerinden hesaplanır yani 10 eplik bir ürün ise 20 indirim değeri girerseniz 20% bir indirim uygular ve 8 ep olur ürünün orjinal fiyatını ve indirimli
fiyatını kullanıcı oyuncu görebilir orjinal fiyatı yeni fiyatı şeklinde.

DESTEK SISTEMI

Destek Sistemi diğer scriptler'de gördüğünüz destek sistemlerine benzememektedir. Bütün işlemler ajax ile yapıldığı için herşey anlık gerçekleşiyor sayfa yenilenmeden chat yapabiliyorsunuz.

CHAT ORNEĞI

MARKET ICI OYUN SISTEMI

Oyun sistemi olarak şuan kodlamış olduğum 2 adet oyun bulunmaktadır. Çark sistemi ve 4 Top Oyunu adında 2 farklı oyun bu oyunların özelliklerini tamamen yönetebiliyorsunuz.
Çark sistemine sınırsız item ekleyebilirsiniz ama benim size önerim maksimum 16 adet ekleyin görünüm daha güzel olacaktır :) Ben örnek olsun diye 4 Adet ürün ekliyeceğim.

Ciddi alıcı iseniz benim ile özel'den iletişime geçer iseniz. Detaylı gösterim yapabilirim

SAYFALAR

// EKLENECEK TANITIMI TAMAMLAYACAK VAKIT BULAMIYORUM KUSURA BAKMAYIN OZELDEN SESLI ANLATIM YAPARAK TANITABILIRIM CIDDI ALICILAR IÇIN​

34memocan58

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
23h 14m
Başarım Puanı
55
MmoLira
32
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
ben isityorum donersenız konuşalım

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)