Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Türk Telekom'dan ''Kurumsal e-fatura''

BoRa{TR}

Level 7
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
26 Ocak 2009
Konular
745
Mesajlar
1,514
Beğeniler
131
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINTürk Telekom'dan ''Kurumsal e-fatura''
Türk Telekom, yeni başlattığı hizmeti ile artık şirketlere de faturalarını elektronik ortamda yönetebilecekleri bir platform sunduğunu duyurdu

Yapılan açıklamada, Türk Telekom'un, çevreye katkı sağlamak ve çevre duyarlılığını artırmak amacıyla başlattığı ''e-fatura'' projesinin devam ettiği bildirildi.

Açıklamada, Türk Telekom'un bireysel abonelerden sonra şimdi de kurumsal müşterileri için özel olarak geliştirdiği yeni bir hizmetle kurumlara faturalarını kolaylıkla yönetebilecekleri elektronik ortamda bir platform sunduğu belirtildi.

Bu hizmet ile 50 ve üzeri devre aktarmalı telefon şebekesine (PSTN) sahip tüm kurumsal müşterilerin, ''Kurumsal e-fatura'' hizmetinden faydalanma imkanı sağlandığı ifade edilen açıklamada, ''Kurumsal e-fatura'' hizmetinden yararlanmayı tercih eden şirketlerin, hem faturalarına güvenli bir şekilde ulaştığı, hem de kolaylıkla yönetebilecekleri bir platforma sahip oldukları kaydedildi.

Açıklamada, ''Kurumsal e-fatura'' hizmetinin, şirketlere faturalarını toplu olarak alma, ödemelerini ve gerekli kontrolleri kolaylıkla yapabilme, ayrıca geçmişe dönük işlemlere bilgisayar ortamında kolaylıkla ulaşılmasına imkan tanıyan sanal arşiv oluşturma gibi birçok avantaj sağladığı kaydedildi.

Ayrıca, Maliye Bakanlığının onayı ile resmi geçerliliği olan ''Kurumsal e-fatura'' uygulamasıyla, Türk Telekom kurumsal müşterilerinin basılı telefon faturalarını kullanmaları gereken her türlü resmi işlem için e-faturalarını kullanabildikleri ifade edilen açıklamada, öncelikle İstanbul'da başlayan ''Kurumsal e-fatura'' uygulamasının, bugün itibariyle tüm illerde yürürlüğe girdiği duyuruldu.
 
Üst