Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Sony Önümüzdeki Hafta 7 Yeni Oyun Duyurusu Yapıyor

'Oyun Dünyası' forumunda JusiFer tarafından 29 Eki 2017 tarihinde açılan konu

Moderatörler: Elveda Mutluluklar
 1. JusiFer

  JusiFer Enjoy the silence Telefon Numarası Onaylanmış Üye Site Yetkilisi Süper Moderatör

  0   0   0

  1,944
  13,649
  1,989
  328
  Süleyman Demirel Üniversitesi
  İzmir/Isparta

  Sadece 0.90 TL, 2.5 TL, 3.5 TL veya 7.90 TL Ödeyerek Call of Duty, Mafia 3, Doom, Resident Evil 6 Gibi Steam Oyunları Alabilirsiniz! TURKMMO GÜVENCESİYLE! ANINDA TESLİM! ( YENİ STOKLAR GELDİ ) SINIRLI SAYIDA STOKLAR TÜKENMEDEN HEMEN TIKLAYIN!

  [​IMG]

  Paris Games Week'te 7 yeni oyun duyurusu yapacak olan Sony, PlayStation üzerinde oynanan popüler oyunlara dair sunumlar da düzenleyecek.

  Göründüğü kadarıyla Sony gelecek hafta 7 yeni oyun duyuracak. Firmanın bugün blog sayfasında yazdığına göre 30 Ekim Pazartesi günü Paris Games Week’te vereceği briefingte yedi adet yepyeni oyun duyuruları olacak. Bu oyunlar PlayStation 4 ve PlayStation VR oyunlarını da kapsıyor. Duyurular 8’de başlayacak olan Sony’nin gösteri öncesi etkinliğinde yapılacak.

  [​IMG]

  Daha sonra saat 09:00’da gösteri başladığında firmanın muhteşem PlayStation oyunlarından oluşan dalgayla karşı karşıya kalacağız. Etkinlik sona erdikten sonra Sony’nin gösteri sonrası yayını, oyunlara daha derin bir dalış gerçekleştirecek. Hepsi bundan ibaret. Yani Pazartesi günü oldukça yoğun geçecek.

  [​IMG]

  Sony’den Sid Shuman’ın “Çılgınca bir gün olacak” sözünden sonra E3’ün yalnıza hikayenin yarısı olduğuna dair açıklamalar geçiyor blog yazısında. Sony’nin bu yılki E3 bildirimlerinden bazıları arasında Shadow of the Colossus’un yeni bir yapımı, yeni God of War’un 2018’de ne zaman çıkacağına dair verilen tarih ve Call of Duty: WWII’nin çok oyunculu bölümüne ilk bakış gibi bölümler yer alıyordu.

  [​IMG]

  Sony’nin Paris Games Week briefingi temel itibariyle her yerde canlı olarak yayınlanacak. Yayınla ilgili önemli bölümleri sayfamızda bulabilirsiniz.
   
Moderatörler: Elveda Mutluluklar

Sosyal Medya