Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

GM Olmak İstiyorum Sadece Ciddi Bir Oyun Düşünenler.(Teknik Destek,Oyun İçi-Pack Tüm Ayarlar,)

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

ates1515

Level 5
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
14
MmoLira
0
DevLira
0

ATLANTİS2 Olarak 70-120 (Simyasız) (Bosslar Tek Kesilebilir) Tamamen Farmlık Bireysele Önem Verilen , Uzun Vadeli Gelişime ve Yeniliğe Açık Yapısıyla 28 Aralık'ta Sizlerleyiz. TANITIM İÇİN TIKLAYIN

"04.08.2017 Web panel düzenleme eklenmiştir."

Adınız : OLCAY

Soyadınız : SAZAN

Yaşınız : 22

Yaşadığınız Yer : Çanakkale

Daha Önceki GM'lik Tecrübeniz : Daha önceden bir çok server kurdum, bir çok servere oyun içi destek verdiğim söylenebilir. Bunlar 'dan bir kaçtanesi ...

Hercules2- AndreaMT2 - M2-Raksi- M2-Diriliş - MirazMT2- AstraMT2'dir. Hit yapmış serverlerdir bunlar. Editlemiş olduğum ve saymağıdım bir çok server mevcuttur.

Günlük Online Süreniz : 17:00'dan 01:30 'a Kadar Online Kalabilirim.

Özellikleriniz : Files Kurma - Quest Ekleme - Pack Editleme - Navicat,SSH,Putty ve düzenlemeleri, Biraz'da Photoshop CS6 - Auto Patcher Yönetimi - Web Panel'den Anlayan Birisiyim.

İletişim Adresi (E-Posta, Skype vb.) : Skype: olcay.sazan1
NOT: Reklam'dan anlamıyorum fakat bildiğim sitelere reklam atabilirim. Lütfen buraya dikkat ediniz.

Diğer / Ek :Kısaca biraz kendimden bahsetmek isterim...

Merhabalar Ben "Olcay SAZAN"
Metin2 Sektöründe Yaklaşık 6 Yıldır Bu İşteyim
Bu 6 Yılımı Herkez Gibi Öğrenip Hata Yaparak Öğrendim İşimi yaparkene özenli yaparım server benimmiş gibi gayet iyi özen gösteririm
bu zamana kadar bir sürü server açtım ve gm oldum çok güzel arkadaşlıklar edindim
Yeni Bi serüvene yelken açıyorum bu serverdede dostluklar edineceğime eminim.

Son düzenleme: