Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Call Of Duty: WWI'nin season haritası duyruldu . .

'Call of Duty Serileri' forumunda oKARADAYIo tarafından 8 Eki 2017 tarihinde açılan konu

 1. oKARADAYIo

  oKARADAYIo Mekanın Sahibi Telefon Numarası Onaylanmış Üye Site Yetkilisi Süper Moderatör Turnuva Organizatörü

  Ticaret Puanı - 100%
  2   0   0

  3,607
  20,706
  5,969
  413

  Sadece 0.90 TL, 2.5 TL, 3.5 TL veya 7.90 TL Ödeyerek Call of Duty, Mafia 3, Doom, Resident Evil 6 Gibi Steam Oyunları Alabilirsiniz! TURKMMO GÜVENCESİYLE! ANINDA TESLİM! ( YENİ STOKLAR GELDİ ) SINIRLI SAYIDA STOKLAR TÜKENMEDEN HEMEN TIKLAYIN!

  [​IMG]


  Oyunun bonus haritası yabancı olmadığımız bir yerden geliyor
  Call of Duty: WWII Season Pass alanlar için ekstra bir harita olacağı duyuruldu. Üstelik bu ekstra seriyi yakından takip edenlerin çokta yabancı olmadığı bir harita. Carentan haritası, orijinal Call of Duty, Call Of Duty: United Offensive ve Call of Duty 2'de ortaya çıkmış olan Call of Duty geçmişinde en ikonik ve en sevilen haritalardan biri. Şimdi ise yepyeni bir sürümü Call of Duty: WWII’de yer alacak. Bu savaştan tahrip olmuş Fransız kasabasının yıkık binaları ve müstahkem sokaklarında stratejik bir Alman kalesi için savaşın.
  Carentan, tüm Season Pass sahipleri için bir Bonus Harita olarak oyun çıkışında mevcut olacak. Call of Duty: WWII için Season Pass çoktan hıncahınç doldu ve Carentan eklemesiyle onu üst sıralara koyuyor.
  Call of Duty: WWII Season Pass* ile tam ölçekli savaş senaryosunu yaşayın. Yeni ve ikonik Çok Oyunculu Haritalar, Nazi Zombilerin yeni bölümü ve yeni Savaş Görevlerini içeren 2018’de çıkacak 4 DLC ile epik yolculuğa devam edin.

  Season Pass ne demek?

  *Season Pass alıcıları 2018 Call of Duty: WWII Season Pass içeriğini alacak. Season Pass içeriği son değil, değişebilir ve oyun için indirilebilir içeriğin tümünü içermeyebilir. Season Pass içeriği tüm ülkelerde kullanılamayabilir ve fiyatlandırma ve yayınlanma tarihleri platforma göre değişiklik gösterebilir. Season Pass içeriği yalnızca oyun içi mağazadan indirilmelidir; ayrı olarak satın almayın yoksa tekrar ücretlendirilirsiniz. Season Pass içeriği ayrıca satılabilir. Oyun gereklidir, ayrı satılır.
   
Konu etiketleri:

Sosyal Medya