Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Nasıl saldırabilirim ve gemi ele geçirebilirim?(Cevap)

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
3 Şub 2009
Konular
926
Mesajlar
1,426
Beğeniler
31
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINNasıl saldırabilirim ve gemi ele geçirebilirim?

Bir gemiye saldırabilmek için o gemiyi fareyle tıklaman lazım. Bazı oyuncular yeni olduklarından dolayı “Acemi Koruması*“ vardır bunlara saldıramzsınız. Tıkladıktan sonra geminizin bulunduğu haritada kontrol paneli olur orada en solda “Saldır” tuşuna basmanız yeterlidir. Elinzideki güllelere göre hasar verme oranı değişir. Bir süre sonra düşman gemisni yoketmeye az kala “Saldır” tuşunun yanında “Ele Geçir” tuşu gözükür. BU tuşa tıkladığınızda ki bunun için gemiye yaklaşmanız lazım sizin ve düşmam gemisnin Korsanları ve bunların teçhizatları kaşılaştırılır daha güçlü ve daha fazla Korsana sahip olan ganimeti ele geçirir.
 

imfffrrb

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
20 Haz 2009
Konular
0
Mesajlar
14
Beğeniler
0
MmoLira
0
DevLira
0
#3
Gravely ill, a man went to the doctor with his wife. After theexamination the physician motioned for the wife to meet him in thehallway."Your husband is very sick, " the doctor said, "but there arethree things you can do to ensure his survival. First, fix him threehealthful, delicious meals a day. Next, give him a stress-freeenvironment , and don't complain about anything. Finally, makepassionate love to him every day.On the drive home the husband asked, "What did the doctor say?"camping tents"I'm sorry, " she said, "but you're not going to make it.
 
Üst