• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Reklam Hizmetleri Kategorisini Amacı Nedir ?

admin

Admin
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Admin
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Eyl 2008
Mesajlar
34,554
Beğeniler
13,675
Yaş
31
MmoLira
816
DevLira
0
#1
Yeni Reklam Hizmetleri kategorimiz açılmıştır.
Bu kategorimizde;
1- Oyunlarınıza oyuncu çekmek amaçlı reklam arayışlarınızla ilgili konu açabilirsiniz ( Örneğin; Metin2 pvp serverım için pvp sitelerine reklam vermek istiyorum )
2- Oyunlarınıza oyuncu çekmek amaçlı sosyal medya tanıtım hizmeti arayışlarınız için konu açabilirsiniz ( Örneğin; 30k dan fazla beğenisi olan metin2 facebook sayfalarına reklam vereceğim )
3- Tanıtım yaptığınız sosyal medya hesaplarınız var ise onlardan reklam hizmetinizle ilgili konu açabilirsiniz ( Örneğin ; 100k+ beğenili facebook sayfama reklam alıyorum )

Yukarıdaki maddeler veya benzeri işler için bu kategorimizde konu açabilirsiniz.

* Ticaretlerinizle ilgili ticaret puanı kullanmayı unutmayın. Ticaret puanı nasıl verilir ?
 
Üst