• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Reklam Hizmetleri Kategorisini Amacı Nedir ?

admin

Admin
Site Yetkilisi
Admin
Katılım
13 Eyl 2008
Konular
20,457
Mesajlar
34,652
Reaksiyon Skoru
13,947
Başarım Puanı
820
Yaş
31
MmoLira
1,024
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
5
Ticaret - 0%
0   0   0
Yeni Reklam Hizmetleri kategorimiz açılmıştır.
Bu kategorimizde;
1- Oyunlarınıza oyuncu çekmek amaçlı reklam arayışlarınızla ilgili konu açabilirsiniz ( Örneğin; Metin2 pvp serverım için pvp sitelerine reklam vermek istiyorum )
2- Oyunlarınıza oyuncu çekmek amaçlı sosyal medya tanıtım hizmeti arayışlarınız için konu açabilirsiniz ( Örneğin; 30k dan fazla beğenisi olan metin2 facebook sayfalarına reklam vereceğim )
3- Tanıtım yaptığınız sosyal medya hesaplarınız var ise onlardan reklam hizmetinizle ilgili konu açabilirsiniz ( Örneğin ; 100k+ beğenili facebook sayfama reklam alıyorum )

Yukarıdaki maddeler veya benzeri işler için bu kategorimizde konu açabilirsiniz.

* Ticaretlerinizle ilgili ticaret puanı kullanmayı unutmayın. Ticaret puanı nasıl verilir ?
 

hadiyandan1123

Level 3
TM Üye
Üye
Katılım
8 May 2011
Konular
3
Mesajlar
124
Reaksiyon Skoru
8
Başarım Puanı
84
Yaş
22
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Bilgi için teşekkürler
 
Üst