Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

knightonline hakknda sahtekarlk ve dolandrclktan dolay dava açyorum

turkmmo

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0

Yakut2 1-120 FARM SERVERİMİZ METİN2 TARİHİNİN EN BÜYÜK ÇEKİLİŞLERİYLE 2 EKİM CUMA GÜNÜ 21.00’da AÇILIYOR. LYCANLI, SİMYALI, KUŞAKLI. MELEY, JOTUN, NEMERE GİBİ EN GÜNCEL SİSTEMLERLE SİZLERİ BEKLİYORUZDETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYINIZ...

evet adım x istanbulda özelbir avukatlık şirketinde avukatım son olan olaydan sonra knightin türkiyede kapatılması ve insanları madur ettikleri sahtekarlık ve emek hırsızlığı yaptıklarından dolayı mahkemeye veriyorum bunu beğenen arkadaşlarda olucaktır karşı çıkan arkadaşlarda ama biz türkler olarak aptal insanlar değiliz şimdiye kadar bu oyun için herkez kandırıldı kaba tabirle soyuldu şimdi onun karşılığını alma zamanımız geldi ardreamda oyun dondu ticket attım cevap olarak hile programı kullandınız diyorlar ıspatlasınlar ozaman burdaki modörotörlerden yardım istiyorum bana yardımcı olurmusunuz asıl karakterim maneste aynı ID üzerinden carnac ta da char açtım sabah oyundaydım kimsede kosp yada hile programıda yok şimdi bana gelen cevaba göre karakterim banlanmış olsa server e hiç girememem lazım deilmi oysa ben servere giriyorum fakat start a bastığımda serverler dc veriyor oysa aynı ID ve şifre ile diğer serverlere giriş yapabiliyorum cevap yazarsanız sevinirim

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)