Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Sapık baba suçunu kabul etti

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
3 Şub 2009
Mesajlar
1,426
Beğeniler
31
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINÖz kızını 24 yıl bodrumda saklayan ve tecavüz eden Avusturyalı Fritzl'ın yargılanmasına başlandı.


Avusturya'da öz kızını evinin bodrumuna kilitleyerek 24 yıl boyunca tecavüz eden ve bu ilişkiden 7 çocuk sahibi olan Josef Fritzl, ilk duruşmada "ensest ilişki ve özgürlüğü kısıtlama" suçlarını kabul ettiğini söyledi.

Kamuoyuna kapalı olarak yapılan duruşmada, iddianamenin okunmasının ardından yargıcın soruları yanıtlayan Fritzl, "tecavüz, köleleştirme ve cinayet suçlarını ise kabul etmediğini" bildirdi.

Bu arada, duruşma salonuna iddianamenin okunmasını izlemek üzere alınan 90 kadar gazetecinin, sanık ve kurbanların ifadelerine ilişkin haber yazmalarına yasak getirildi.

Sankt Pölten eyalet mahkemesi yetkilileri, iddianamenin okunmasını izlemek üzere salona alınan gazetecilerden sanık ve tanık ifadeleriyle savcının sunacağı delillere ilişkin haber yazanların altı aya kadar hapis cezasıyla cezalandırılacağını bildirdiler.

Öz kızını evinin bodrumuna kilitleyerek 24 yıl boyunca tecavüz eden ve bu ilişkiden 7 çocuk sahibi olan Josef Fritzl, için ömür boyu hapis cezası isteniyor.

Fritzl'in yargılanmasının Cuma günü sona ermesi bekleniyor.
 
Üst