Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Cartel Kings

'Mobil MMO' forumunda xHamBeyLoRDx tarafından 3 Ağu 2017 tarihinde açılan konu

 1. xHamBeyLoRDx

  xHamBeyLoRDx Seni seviyorum dediğim herkesi sevdim Telefon Numarası Onaylanmış Üye Fahri Üye

  0   0   0
  [​IMG]

  Max Muscles, Donnie Dollars ve Kartel Kralları'nın geri kalanı ile tanış! Tetikteki parmakları kaşınıyor, giyinmekten pek anlamasalar da bir şeyler çalmaya bayılıyorlar. Şehri yerle bir ederken ve kötü adamları indirip nakit, hazine hatta daha büyük silahlar için bir şeyleri havaya uçururken onlara yol göster! Yalnız hissediyorsan, ya da amacın sadece gösterişse arkadaşlarınla bir Kartele katıl ve harika ödül yarışında düşman Kartellerle rekabet et! Ya da Savaş Koyu'nu ziyaret ederek diğer oyuncuların üslerine saldırıp ganimetlerini çal ve kendi milyoner köşkünü yükselt, sen de biliyorsun ki tuvaletler kendi kendine som altına dönüşmüyor!
  Ee, neyi bekliyorsun? Aşağıdaki kurallar pek sıkıcı ve güzel şeyler kazanmak zor iş. Bunun yerine ayrıcalıklı Kartel Kralları kulübüne katılarak hayatına biraz Kanun İhlali kat!

  ÖZELLİKLER

  * Savaş Koyu'nda diğer oyunculara saldırarak eşyalarını çal, onlardan daha çok hak ettiğinden hiç şüphemiz yok!
  * Bir Kartel kur ve arkadaşlarınla ve diğer oyuncularla sohbet et, yardımlaş ve birlikte savaş. Onları ispiyonlama yeter...
  * Gerçekten tehlikeli olan işler yap! Banka soy, zırhlı araçlara baskın düzenle ve sahiden korkunç patronlarla savaş! Hazır mısın?
  * Övünemiyorsan en iyi olmanın manası yok. Kendini ve Kartelini liderlik panosunun en üstüne çıkar ve harika ödüller kazan!
  * RPG, çılgın ağır silahlar ya da küçük ama güçlü nükleer tabanca gibi kendine ait kitle imha silahlarını topla...
  * Arkadaşlarınla iyi geçin! İşbirliği görevlerinde birbirinize yardım ederek korkunç baskın patronlarını yenin, sonrasında eşyalarını çalın!
  * Kolayca etkilenen arkadaşlarını ve aileni yüzlerce hazine öğesi kazanarak etkile, bahse girerim hepsini toplayamazsın!
  * Yüzlerce havalı silah parçasından kendi silahlarını yap, zilyon tane farklı kombinasyon var!
  * İstatistikleri herkes sever! Güçlerini kişiselleştirerek sana benzersiz güç ve yetenekler sunan havalı ganimet öğelerini topla.
  * Ateş etmek sana göre değil mi? Çılgınlık Modunu etkinleştirmen yeterli, kirli işleri senin için halleder. Yapman gereken tek şey ganimetleri neye harcayacağına karar vermek.
  * Kartel Krallarını istediğin gibi giydir! Kötü takım elbiseler, iğrenç saçlar, hatta iç çamaşırı ya da at kafasıyla! (yoksa bunu rüyamızda mı gördük? Hayır, görünüşe göre gerçek!)
  * Haftalık yarışmalar, ücretsiz premium ödüller, günlük bonuslar ve her hafta gerçekleşen özel etkinliklerle bedavaya o kadar çok şey alacaksın ki, bizi soyduğundan şüpheleneceksin!


  LÜTFEN DİKKAT

  Kartel Kralları'nı oynamak tamamen ücretsizdir. Ancak bazı oyun içi öğeler gerçek para karşılığı satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsan lütfen cihazının ayarlarında uygulama içi satın alımları devre dışı bırak.

  Oynamak için ağ bağlantısı gereklidir.  İndirmek İçin Tıklayınız
   
  Son düzenleme: 3 Ağu 2017
  oKARADAYIo bunu beğendi.
 2. 06php06

  06php06 Level 3 TM Üye Üye

  0   0   0

  2
  109
  1
  24
 3. 06php06

  06php06 Level 3 TM Üye Üye

  0   0   0

  2
  109
  1
  24
 4. 06php06

  06php06 Level 3 TM Üye Üye

  0   0   0

  2
  109
  1
  24
 5. oKARADAYIo

  oKARADAYIo Site Yetkilisi Telefon Numarası Onaylanmış Üye Site Yetkilisi Süper Moderatör

  Ticaret Puanı - 100%
  2   0   0

  3,549
  20,283
  5,877
  398


  Teşekkür Ederim.
   

Sosyal Medya