Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

FS DUYURUSU: Yasaklara İlişkin

rachal1234

Yenilenlerin tarihini, yenenler yazmıştır.
Site Yetkilisi
Yönetici
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
819
MmoLira
120
DevLira
3
Tüm oyuncuları lütfen bunu okumayı ve herhangi bir zamanda herhangi birisini etkileyebileceği şekilde kabul etmesini öneririm.
Son haftalardaki FS'deki bazı olaylar ve koşullar nedeniyle, bu duyuruyu son zamanlarda yaşananlardan kontrol altına alınmaya başlamış gibi hissediyoruz.
FS'de yasaklar; Tehditler, ırk, aileler, vatandaşlar vs. her zaman ne kadar 'aşırı' olduklarına bağlı olarak bazen oldukça ağırdı. Bununla birlikte, son haftalarda bu kategorilerde bildirilen olaylarda meydana gelen ciddi artış nedeniyle, bu yasakları rapor edilen ve / veya yukarıda belirtilenlerden herhangi birinden suçlu bulunanlara kalıcı hale getireceğiz. Bu nedenle, neden risk altında olduğunuzun farkında olun.
Bunu anlamak istediğimiz eylem değil, bazı üyelerin / eski üyelerin istediklerini veya başkalarını önemsemediklerini düşünerek bu eylemin gerekli bir kuvvet olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden bunu duyuruyoruz, böylece herkes yakalanırlarsa ve suçlu taraflardan herhangi bir şikâyet olamazlarsa eylemlerinin sonuçlarını biliyorlar (Hiçbir şey için Yasaklılar ve hepsi).
Paylaşılmaktan hoşlanmadığımız bazı çok kötü örnekler (takma adlar ve açık içerik sansürlenir), ancak bu sefer paylaşmanın gerekli olduğunu düşünüyoruz.
Ocak 2017 itibariyle, bazı durumlarda sohbet-yasağı ve geçici hesap-yasağın yetersiz olduğu göz önüne alındığında, istismarın ciddiyetine göre maç fitness ve Seviye cezası da uygulanıyor. Başka bir deyişle, eğer başka bir oyuncudan sözlü olarak istismarsanız, karakter seviyenizin ertesi gün düştüğünü gördüğünüzde şaşkın olmayın.
Skur ** a = u, çingene ya da bir türk olmalı, üçüncü seçenek yok
Petrovit * = ve baban benim emmemi **** ablas parmain benim ***
Le ** = tamam oğlu ****
Le * ak *** = f **** n ***** ers
X = X admin ile arkadaşım
Shad *** p = maymun evimi temizlemek için geri dön
Shad *** p = Halkım sizin türlerinizi kullanıyor
Ve diğeri:
Simk * n: seni aptalca ** aptal
Ve sonra bir bilet yükselterek "yasak mı?"
- Bu sonuncu, kullanıcının söylediği şeylerden tamamen habersizmiş gibi davranıyorsa, daha da genişletilecek ban türüdür. (Yukarıdaki örnekte olduğu gibi)
Soğuk ** n: Gecikmiş ay **
Soğuk ** n: f ** cking cb, OMG, dammit
Ve sonra bir bilet yükseltir ve "kötü bir dil için yasaklanmıştım, gidersen bana bir şey söylersem ya da günlüğümü gösterebilir misin"
Casua **:
Yasağım ne kadar sürecek? Çünkü en azından bir uyarı almalıyım çünkü bu oyuna çok fazla para yatırdım, gerçek dışı, bu haksız.
Casualz:
SİZE YÖNETİN SİZE BEKLİYOR BANA BEN BENİNE GİTMEYİN BENİM HAKKINDA BAKIMIYORUM UYGULAMADI BEYAZ İNSANLAR AĞIRLUK BURAKLARI BEN BİR ÖMÜRÜ ALIYORUZ MORONİK ÇOCUĞU UCUZ CAN KERİME UMUT
Oyunun kurallarını ihlal etme hakkını satın alabileceğini varsayan tipik istismarcı. Para karşılığında herhangi bir özel imtiyaz tanımazız. Kurallar, oyunu ne kadar harcadıklarını (harcamaksızın) oyunun her oyuncusuna uygulanır.
Bu devam ediyor. Maalesef bunlardan daha fazlası var, ancak burada bir nokta oluşturduğumuza inanıyoruz. (inşallah)
Kullanıcı avatarı
Razza
yönetim
Yer: İngiltere