Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Demet Akalından telekulak ifadesi

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
3 Şub 2009
Mesajlar
1,426
Beğeniler
31
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINDeniz Seki’nin yakın arkadaşı Demet Akalın’ın da dün akşam ifadesine başvurulması, ilginç bir iddiayı ortaya çıkardı.

Akalın, iddialara göre kokain operasyonuyla ilgili değil, Seki’nin sevgilisi Hüsnü Şenlendirici’ye ait cep telefonu bilgilerini ele geçirmesine yardım ettiği için ifade verdi.

Şenlendirici Seki’yi dövdü
Bir GSM şirketinde çalışan Can adlı hayranının yardımıyla Akalın, eski sevgilisi Oğuz Kayhan’a ait telefon mesajı bilgilerini ele geçirdi ve Kayhan’ın Selin İmer isimli kadınla mesajlaştığını öğrendi. Akalın, bu durumu Seki’yle paylaştı. Seki de, Şenlendirici’nin telefon bilgilerini ele geçirmek için Akalın’dan yardım istedi. Akalın, Can ile Seki’yi tanıştırdı. Bu sayede Seki, Şenlendirici’nin telefon bilgilerine ulaştı.
Durumu fark eden Şenlendirici, Seki’yi dövdü ve Can’ı çalıştığı GSM şirketine şikâyet etti. Şirket ise genci, Adana’ya gönderdi.
Ardından Jandarma, kokain operasyonu nedeniyle Seki’nin telefonlarını dinlerken, savcılık kanalıyla alınabilecek bilgileri yasadışı yolla ele geçirdiğini öğrendi ve 3 gün önce Can’ı gözaltına aldı. Akalın da, konu hakkındaki bilgisine başvurulmak için Zekeriyaköy Jandarma Karakolu’na davet edildi.
 
Üst