Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Sekizlerin annesi televizyon yıldızı olmak istiyor

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
3 Şub 2009
Konular
926
Mesajlar
1,426
Beğeniler
31
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINABD’nin Los Angeles kentinde geçen hafta bir batında sekiz bebek doğuran ve böylece öncekilerle birlikte çocuk sayısını 14’e çıkaran bekâr anne Nadya Suleman, medyaya vereceği röportajlar ve sponsorluk anlaşmaları karşılığında 2 milyon dolar kazanmak istediğini bildirdi.

33 yaşındaki Suleman’ın televizyonda çocuk bakımı uzmanı olarak kariyer yapmak istediği de gelen bilgiler arasında.
Hâlâ Los Angeles’da hastane yatağında olan Suleman’ın, Oprah Winfrey ve Good Morning America programını sunan Diane Sawyer ile görüşmek istediği belirtiliyor.

Hamileliği tartışılıyor
Bu arada Suleman’ın suni yollarla sekiz çocuğa hamile kalması da ABD’de eleştiri konusu. Uzmanlar, Suleman’ın doktorlarının kadının rahmine bu kadar embriyo bırakmasını ve hepsini doğurmasına izin vermesini eleştiriyor.
Uyarılara kulak tıkayan Suleman’ın hem kendi hem de çocuklarının sağlığını hiçe sayması da ayrı bir eleştiri konusu. Nadya’nın anne ve babası Angela ile Ed, kızlarına 2007’de iki odalı bir ev almış, ancak daha sonra evin borçlarını ödeyemeyerek, kendi evlerinden ayrılarak hali hazırda 6 çocuğu olan kızlarının yanına taşınmıştı.
 
Üst