Reklam vermek için [email protected]

Buyukweb.com - Nasıl bilirsiniz?

crazybymali2010

Level 1
Üye
Konular
2
Reaksiyon Skoru
5
Altın Konu
0
Başarım Puanı
67
TM Yaşı
10 Yıl 7 Ay 16 Gün
Online Süresi
2d 14h 38m
MmoLira
57
DevLira
0
Takipçiler
0

World of Sentor2 yenilenmiş 55-120 altyapısı ve profesyonel ekibi ile sizlere tekrardan 27 Mayıs 21:00 itibari ile hizmet vermeye başlayacaktır. Kendini tekrarlamayan oyun yapısı ve özlediğiniz eski tip 55-120 görselleri ile World of Sentor2 geri dönüyor... Site Linki

Arkadaşlar görüyorsunuz değil mi pişkinliği. Adamın gözünün önünde kendi yaptığı ayarlara entere bastım girmedi ve sildim, tekrar kendim navicat giriş ayarlarını yaptım entere bastım girdi.

Cehaleti görüyor musunuz bana ilk girişte sorun yaşadı, başka şekil yaptı diyor. İlk giriş dediği de kendi ayarlarında entere basmam :)

Whatsapp konusuna gelince :

Engelleyeceğim dedim ve engelledim. Whatsapp dan destek alamazsınız. Size en başta bunu yazmıştık ekran görüntüsü :

Ekli dosyayı görüntüle 78658

Pişkinliğe devam edebilirsiniz. Sorun yok. Alışığız biz bu kitleye. Bu oyunu oynayan sizin gibi insanlarda var ne yazık ki.
Üstad bu konuda çok haklısın. Bence serverden anlamayan kişiler sunucu almasın kendi bilgisayarında local kursun öğrensin ondan sonra alsın yoksa böyle sıkıntılar ortaya çıkıyor.. Allah sabır versin size hayırlı işler.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)