Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Oyun güncellemesi v17.79

YouLostProduction

Pembe Kurt / Zeytin Gözlüm
Fahri Üye
Katılım
2 Ara 2013
Konular
5,196
Mesajlar
13,999
Reaksiyon Skoru
1,479
Başarım Puanı
428
MmoLira
17
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Futbol Superstars oyun güncellemesi v17.79, 3 Mayıs 2017 Çarşamba gününden beri canlı. Güncelleme notları ve ayrıntıları için okumaya devam edin.
FS v 17.79

Bu sürüm, 3 Mayıs 2017 Çarşamba günü canlı olarak yayınlanacak.

Yayın Özeti:

Şike olasılığı ve kaleci tepkisiyle bire bir:

Kaleci tepkileri üzerinde uzun zamandır çalışıyoruz. Bu sefer özellikle penaltı kutusu içerisindeki tepkilere odaklandık. Amacımız (bir kez daha), daha gerçekçi ve hayat gibi bir kaleci yaratmaktı.

Oyuncuların geribildirimi sayesinde, bu sefer neler yapılması gerektiğini biliyorduk. Bire bir puanlama şansı bulan saldırganlar son derece hayal kırıklığına uğramıştı. Çoğu zaman başarısız olurlardı ve bu daha çok gerçekçi olmayan ve aşırı güçlü kaleci reaksiyonlarından kaynaklanıyordu. Bu soruna hitap etmek ve kaleci tepkilerimizi fiziksel olarak daha doğru yapmak için çalışıyoruz.

Temel olarak konuşursak, elde ettiğimiz şudur: Kicker kaleci yakınına geldiğinde, gk atışa tepki vermek için daha az zaman ayıracaktır (doğal olarak). Bu, gerçek hayatta olduğu gibi futbolda olduğu gibi (daha yakın olduğunuzda) puanlama şansınızı arttıracaktır. Diğer bir deyişle; Ekibiniz bu mükemmel puanlama fırsatını yarattığında, ödüllendirici olacaktır!

Kalecinin genel saldırganlığı ve öngörülemeyen davranışları üzerinde de çalıştık. Bu, saldırganların bir karar vermek zorunda kaldıkları her seferinde seçeneklerini tekrar gözden geçirmelerine yardımcı olur (aynı işlemi tekrar etmez).

Üstbilgi gücü, doğruluğu da yeniden yazıldı.

Ayrıca, dinamik çarpışmalar ve yansımaları iyileştirme üzerine inşa ettik ve onları bu sefer başlık mekanizmasına uyguladık.

Savunucuları unutmadık. Kendi geri bildirimlerini gönderdiler ve umarım onları da memnun edecek bazı iyileştirmeler yaptık.

Kendi başınıza keşfetmenize izin vereceğimiz diğer küçük oyun oynama geliştirmeleri de var.


Bir kez daha, bu güncellemenin Football Superstars oyun oynamayı zenginleştireceğini ve oyun oynamak için geliştirmenin devam eden bir süreç olduğundan emin olalım ve yıl boyunca daha fazla güncelleme ile döneceğimizi umuyoruz.

* Bu güncellemenin ince ayar sürümünü 4 Mayıs 2017'de yayınladık. Oyunun tadını çıkarın!

Not: Yeni oyun oynamak için savunmacılara ve saldırganlara zaman tanıyın. Her zaman geribildirim test ediyor ve topluyoruz ve oyun geliştirmeye devam edeceğiz

Not 2: Mikey, Kasilva, Caccamoo, Wobbles, Zengo, Razza ve konuk testlerimiz: Bu oyun güncellemesini geliştirmeden önce iyice test ederek şekillendiren ve geliştiren QA ekibine büyük teşekkürler; Shinaz.


 

Bynoo

Mutlu
Site Yetkilisi
Yönetici
Yarışma Organizatörü
Katılım
30 Eyl 2014
Konular
335
Mesajlar
2,137
Reaksiyon Skoru
527
Online Süresi
23d 11h 10m
Başarım Puanı
200
Yaş
18
MmoLira
493
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst