Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

LovesMeNot vs Altun253525353535353 xD

iqneel

Level 1
Üye
Konular
10
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
0
Başarım Puanı
10
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Günlerden bir gün ben sura iken, baştan aşşa sura 1-1 olan altun arkadaşımız gelıp bana hunharca dalar. Bu dalması elbet sonuçsuz kalır, fakat dıger suralardan fazla vurmaktadır. Bu durum oldukca ılgıncıme gıtmış, metın çarıma sadece 1 guneş vermiş ve canavar setle bir kılıç çevirme atma geregi hissetmiştim. Bırde baktım canavar set 30k atıyor :D

O gün anladım kı, altunun tek düşmanı canavar setler :D

Ben sura iken, sürekli hunharca saldırma geregı duyan arkadaş, malum baştan aşşa sura 1-1, savaşcı oldugumda pek yanıma yaklaşmaz oldu. Neden ? çünkü 1-1 savaşcı ıtemlerı 61 lw bır çarındaydı. Bugun surasına 60k atmam sonucunda, 61 lw çarını getırıp '' hadı kes hadı kes '' trıplerıne gırdı. Bende saygıdeger arkadaşımıza; savaşcın 95-100 arası nasıl kesebılırım ? madem bu kadar svascı 1-1lerıne guvenıyorsun gel arena atalım dedım :D

ilk olarak savascı ıtemlerı surasına aktardı, pvp acıp, gene hunharca saldırdı, bır suranın vurması sonucu ayagı kayıp yere düştü. Kaç kere dedim basma şu sabuna basmaaaaaaaaa :D Hoş benden de 4-5k kusur düz yiyordu o ayrı konu elbette.

herneyse bız bunla savaşcı savaşcı iki medeni insan gibi arenaya gıttık. Bunun savascı ıtemlerı cok saglammış, öyle duymuştum. Hatta; Resital nıklı arkadaşımız '' o senı 61 lw savascıyla keser '' bıle demıştı.

buradan öncelikle '' o senı 61 lw çarla keser '' dıyen Resital'e, sonrasında ise en sevdıgım ınsan Altun'a selamlarımı ıletıyor, hepinize iyi günler diliyorum :D

ekranın tam ortasında vıdeo duzeltme programının kocaman reklam yazısı mevcut, kahretsın onu kaldıramadım xP

++ kambersiz dügünde olmaz, buda altunun saz arkadaşı ''donsuz dolpuz'' efendı, o da arenada sabuna basıp ayagı kayanlardan :D

BU ARADA; DEDIGIM GIBI AGLAMAK SERBEST :D

Son düzenleme:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)