Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


kralberkan36

Level 7
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
19 Nis 2013
Konular
1,007
Mesajlar
1,890
Beğeniler
161
MmoLira
0
DevLira
0
#1
4. Arena seviyesinde pek çok oyuncu farklı stillerde desteler deneyebilirler. Bu arena seviyesi kesinlikle varyasyon açısından en fazla çeşidin göründüğü arenadır. Bu seviyede oyunun mekaniklerini öğrenen bir kişi kolayca kendisini 7. Arena seviyesine yükseltebilir. Detaylarını sizinle paylaşacağım Prens ve Domuz Binicisi kartlarından oluşan bu deste daha üst seviyelere ulaşmanız için size yardımcı olacaktır.
  • Prensli Domuz Binicisi destesinde çeşitli kartların yerlerini değiştirebilirsiniz. Örneğin, Oklar ve Çarpma büyüsünden birini kullanırken işe yaramadığını düşündüğünüz büyü kartını değiştirebilirsiniz. Fakat Oklar ile Çarpma büyüsü arasında bir tercih yaparken çoğunlukla tercihinizi Çarpma büyüsünden yana kullanmanızı öneririm.
Prensli Domuz Binicisi Destesi
Prens: Destenin ana hasar karakterlerinden birisidir. Rakibiniz bu kartı görmezden geldiğinde ağır bir şekilde cezalandırılmış olacaktır.
Domuz Binicisi: Doğrudan kuleleri hedef alır ve durdurulması güçtür. Bu seviyelerde joker kart konumundadır. Aynı zamanda oyunu kazanmanıza yardımcı olacak en önemli kartlardan birisidir.
Yavru Ejderha: Hava birlikleri arasında canı en yüksek olan kartlardan birisidir ve alan hasarı vermektedir. Yavru Ejderha sayesinde önünüze çıkabilecek çoklu birliklerin çoğunu etkisiz hale dönüştürebilirsiniz.
Silahşor: Silahşor, Prens ile Domuz Binicisi birliklerini destekleyecek en önemli kartlardan birisidir. Tankları ve binaları güvenilir mesafelerden ortadan kaldırabilir.

Mızraklı Goblinler: Oldukça kullanışlı karttır. Bu kartı dilediğiniz destenin içerisinde kullanabilirsiniz. Ekstra hasar konusunda onlardan iyisi yoktur. Aynı zamanda destenin döngüsünü sağlama konusunda kullanışlı bir karttır.
Alev Topu: Alev Topu son derece güçlü bir büyü kartıdır. Barbarlar, Minyon Sürüsü ve bunun yanında büyük saldırılarla baş etmeniz için gereklidir. Yeri geldiğinde size kule indirme konusunda ekstra katkı sağlayacaktır.
Mezar Taşı: Bu kart sizin gibi Domuz Binicisi kullananların başına iş açabilecek bir karttır. Yapmanız gereken arenanın kendi tarafınızda yer alan bölümünün ortasında kullanmak ve gelen Domuz Binicisi birliğini ortaya doğru çekerek her iki kuleden hasar alabilmesini sağlamaktır.
Çarpma: Çarpma büyüsü sağladığı anlık durdurma niteliği sayesinde önemli bir büyü kartıdır. Her ne kadar Oklar kartı kadar hasar miktarı yüksek olmasa bile sunduğu bu avantaj sayesinde sürü halinde gelen birimleri durdurmak için ideal bir karttır.
Prensli Domuz Binicisi destesinde yapmanız gereken Domuz Binicisi ve buna ek olarak Prens ile saldırı gerçekleştirip kuleleri indirmeye çalışmaktır. En avantajlı olduğunuz kısım hasar potansiyeliniz olacaktır. Ancak eğer dikkatsiz bir oyun ortaya koyarsanız maalesef savunma konusunda beklentilerinizi karşılamayacak sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu deste hakkında sorularınızı yorum yaparak bana ulaştırabilirsiniz. Keyifli oyunlar!
 
Son düzenleme:
Üst