Hikayeler

Reklam vermek için turkmmo@gmail.com

Neler Yapabiliriz ? Neler oyuncuları oyuna bağlar ?

  • Konuyu başlatan Mnops
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 823

1-105 ORTA EMEK YAPISI İLE SOLOMT2 14 HAZİRANDA AÇILIYOR - TL ÖDÜLLÜ TURNUVALAR VE DAHA FAZLASI HEMEN TIKLA!

Kardesim ellerine saglik insallah dediklerini dikkate alirlar adminler.
 
Dostum yazın çok doğru ve çok güzel ve benimde bi kaç eklemek istediklerim var.


1- Düzenli olarak haftalık 1 gün yada hergün belli saatler arası exp eventi olursa çok güzel olur. Burada belki 105 olan arkadaşlarımıza biraz haksızlık olacak ama oyunda oyuncuların durması için bu gereklidir.

2- 90 levelden sonra daha fazla kasılma alanı oluşturulması gerekiyor. Catacombta 95-100 level kadar kasılabilir yada guatama 4 ch halinde kullanılabilir.

3- Belli görevler eklenebilir exp veren ve yang veren zorlu görevler eklenebilir oyun içi uğraş bi nebze çoğaltılabilir.

4- Sürgün 2.kat kasılmaya daha uygun hale gelebilir. 90.levelde 1 slottan 0.01 exp anca geliyor.

5- Level sınırı 120 olabilir. şuan giyilen 105 itemlerinin giyme leveli 120 olup. a b c turkuaz ve silah dönüşümleri artırılabilir.


Eklemek istediklerim bunlar bu saydıklarım eski elym2'de zaten mevcut olan şeylerdir yanlış anlaşıldıysam affola herkeze iyi oyunlar dilerim..

Yönetimden ve oyunculardan tek istediğim bu oyun tüm pvp serverlar arasında en çok hayata tutunmuş bir oyundur. Lütfen hepimiz sahip çıkalım. Oyuna yeni başlayan arkadaşlarımıza yardımlarımızı esirgemeyelim. Onları oyuna gelir gelmez öldürmeniz anında oyundan soğutmanız demektir. Teşekkür ederim.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Geri
Üst