Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


FIFA MOBİLE İPUÇLARI VE TÜYOLARI – “JETON ARTIRMA” ÖĞELERİ

kralberkan36

Level 7
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
19 Nis 2013
Mesajlar
1,890
Beğeniler
161
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYIN

FIFA Mobile'da oyuncular yıl boyunca gerçek dünya futbolunda belirli sonuçların gerçekleşmesi durumunda ekstra jeton ve oyun içi ödüller kazanabilecekler.
FIFA Mobile'da özel olarak belirtilen Canlı Etkinlikleri tamamlayarak Jeton Artırma Fişleri kazanacaksınız. Her birinin farklı ödül gereksinimi bulunan çeşitli Jeton Artırma Görevleri olacak.
Bunlardan bazıları, Fişteki takımın sıradaki maçında galip gelmesi gibi açık bir gereksinim sonucunda size ödül verebilir. Bazıları ise bir oyuncunun iki gol atması gibi oldukça ayrıntılı bir gereksinime sahip olabilir. Gerçek dünyadaki futbol maçlarını yakından takip ederek FIFA Mobile'da güzel ödüller kazanabilirsiniz.
Jeton Artırma Ödülleri genellikle Salı günleri dağıtılacak, ancak oyuncuların ilgili ödülü almaları için Jeton Artırma Fişini manuel olarak hızlı satmaları gerekecek.
 
Üst