Reklam vermek için [email protected]

kralberkan36

Level 7
Fahri Üye
TM Üye
Konular
1,007
Reaksiyon Skoru
167
Altın Konu
1
Başarım Puanı
218
TM Yaşı
9 Yıl 5 Ay 22 Gün
Online Süresi
0
MmoLira
-5
DevLira
0
Takipçiler
5

Sentor2 Baştan Aşağı Yenilenmiş 55-120 Altyapısı ile 7 Ekim Cuma Günü 21:00'da Açılıyor. Detaylı Bilgi Edinmek ve Soru Sormak İçin Discord Sunucumuza Katılabilirsiniz.

Selam,

06.04.2017 Tarihinde oyuna yeni gelen güncelleme ile birlikte oyun içerisinde hesaplarınızı değiştirmek, yenilemek aktif olmuştur. Daha öncesinde İOS işletim sistemi kullanan oyuncular hesaplarını Android işletim sistemine veya Android işletim sistemi kullanan oyuncular hesaplarını İOS işletim sistemine geçiremiyorken artık bu yapılabilir olmuştur. Bununla ilgili aşağıdaki adımları izleyerek bilgi sahibi olabilirsin.

TELEFONDAN DİĞER TELEFONA HESABI AKTARMAK

p0bzvz.png

1. Adım için öncelikle oyuna giriş yapın. Oyuna girdiğinizde oyunun sağ üst köşesinde AYARLAR kısmına tıklayın.

ALD7mX.png

4PjrYY.png

2. Adımda ekrana gelen GENEL kısmında aşağı doğru indiğimizde Oyuncu Adımız ve altında şuan ki durumumuz yazıyor. Bunun yanında ise üç tane buton görüyoruz. Bunlar ‘’Hesap Bağla’’,‘’Cihazları Bağla’’ ve ‘’Hesaptan Çıkış Yap’’ seçenekleridir. Bu üç seçenekten ikincisi olan ‘’Cihazları Bağla’’ seçeneğine tıklayın.

z3j5Qg.png

3. Adımda ekranımıza aşağıdaki resimdeki gibi iki seçenek gelecektir. Bunlar ‘’Bu orijinal cihazım’’ ve ‘’Bu yeni cihazım’’ seçenekleri, bunlardan birinde kod üretip diğerinde kod girişi yapabiliyorsunuz. Oyuna girdiğiniz telefondan ‘’Bu Orijinal Cihazım’’ butonuna tıklayın.

GBmRbv.png

4. Adımda karşınıza aktarma kodu gelecektir. Bu aktar kodunun geçerli bir süresi bulunuyor yaklaşık 4 dakika içerisinde burada gördüğünüz kodu yeni aktaracağınız cihaza giriş yapmalısınız.

yE652M.png

5.Adımda aktarmak istediğiniz hesabınızı hangi telefona geçirmek istiyorsanız 1. Adımdan itibaren 3. Adıma kadar olan tüm maddeleri yeniden yapın 3. Adımda ise ‘’Bu yeni cihazım’’ seçeneğine tıklayın.

69aPYk.png

6.Adımda daha önce 4. Adımda ürettiğimizi kodu açılan penceredeki alana yazın ve ‘’Onayla’’ butonuna tıklayın. Yeni telefonda hesabınızın bağlı olup olmadığını kontrol edin eğer bağlı değilse bağlayın.

W0qkWE.png

Bu 6 adımdan sonra artık hesabınıza yeni bağladığınız cihazdan giriş yapabilirsiniz. Hesabınızı Google Play Store veya Game Center hesaplarınız ile bağlamayı UNUTMAYIN!!!

Son düzenleme:
Konu Sahibi
Konu Sahibi
kralberkan36

kralberkan36

Level 7
Fahri Üye
TM Üye
Konular
1,007
Reaksiyon Skoru
167
Altın Konu
1
Başarım Puanı
218
TM Yaşı
9 Yıl 5 Ay 22 Gün
Online Süresi
0
MmoLira
-5
DevLira
0
Takipçiler
5

X01MustafaDeniz

Level 4
TM Üye
Üye
Konular
14
Reaksiyon Skoru
72
Altın Konu
0
Başarım Puanı
34
TM Yaşı
5 Yıl 5 Ay 10 Gün
Online Süresi
0
MmoLira
3
DevLira
0
Takipçiler
8
++++ Konu İçin teşşekürler

Konu Sahibi
Konu Sahibi
kralberkan36

kralberkan36

Level 7
Fahri Üye
TM Üye
Konular
1,007
Reaksiyon Skoru
167
Altın Konu
1
Başarım Puanı
218
TM Yaşı
9 Yıl 5 Ay 22 Gün
Online Süresi
0
MmoLira
-5
DevLira
0
Takipçiler
5
Günceldir.

Bynoo

Mutlu
Fahri Üye
TM Üye
Konular
638
Reaksiyon Skoru
809
Altın Konu
0
Başarım Puanı
247
TM Yaşı
8 Yıl 8 Gün
Online Süresi
3d 31m
MmoLira
1,192
DevLira
0
Takipçiler
9
Teşekkürler.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)