Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Cengiz Han 2 Neden Kapandı ? Detaylı Anlatım / Sabitlik Konu

WinchesterMaster

Level 3
TM Üye
Üye
Konular
31
Reaksiyon Skoru
6
Online Süresi
0
Başarım Puanı
42
MmoLira
2
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

Metin2 Yang, Lol Rp, Pubg Mobile Uc, Metin2 pvp item, yang alış-satış ve tüm oyunlara ait ürünler Turkmmo Güvencesiyle! FIRSATLARI KAÇIRMAMAK İÇİN TIKLAYIN

Hepinize merhaba arkadaşlar...

Ben Winchester Master.

Bugün cengiz han 2 adlı mmorpg oyunun neden kapandığını detaylı bir şekilde anlatacağım...

Bu arada sabite alınırsa sevinirim :)

Arkadaşlar cengiz han 2 2011 yılında açılmış bir mmorpg oyunudur.
Çin yapımı bir MMORPG oyundur.
Neyse oyun kapandığı için ne olduğundan fazla bahsetmek istemiyorum

Arkadaşlar cengiz han 2 firmasının yaptığı resmi açıklamaya bakalım...

Tarih 9 Şubat 2017 :

"Sevgili Cengiz Han 2 oyuncuları,
Artık büyük bir devrin sonuna gelmiş bulunuyoruz. 5 seneyi aşkın süredir sizlerle sürdürdüğümüz bu keyifli macera, oyunun yapımcı stüdyosunun desteği çekmesi nedeniyle ve içerik olarak oyunumuzu daha fazla zenginleştiremediğimiz için, 13 Şubat 2017 tarihi ile sunucularımızı kapatmaya karar verdiğimizi üzülerek paylaşıyoruz. Bu macera boyunca bizlerle olan ve desteğini hiçbir zaman esirgemeyen tüm oyuncularımıza sonsuz teşekkür ederiz.
Bugün itibariyle Hanlık Parası alımı kapatılmış olup, oyun içi ödemeler Pazar günü sonuna kadar aktif olacaktır. Ancak özellikle mevcut oynayan oyuncularımızın mağdur olmaması için, Joygame’in diğer oyunlarına gitmeleri takdirde kazanabilecekleri ödüller için çalışmalarımız devam etmektedir.
İlerleyen günlerde diğer detayları da paylaşacağımızı tekrar hatırlatır, tüm oyuncularımıza tekrardan sonsuz teşekkürlerimizi bir borç biliriz.
Yeni bir macerada görüşmek üzere.
Cengiz Han Ekibi"

13 Şubat 2017 :

"Bugün itibariyle oyuna erişim tamamen kapatılmıştır. Maceramıza ortak olan tüm oyunculara teşekkür ederiz. Yeni bir serüvende görüşmek dileğiyle!"

Arkadaşlar gördüğünüz gibi her oyunlarında yapımcı firmayı suçluyorlar yalan dolan arkadaşlar...

Ben kendim cengiz han 2 ve cengiz han 3 sunucusu kurmuşluğum var o yüzden biraz bilgim var.
Arkadaşlar cengiz han 2 joygame sunucusuna gelen çoğu yama cengiz han 3'den gelmiştir.

Yani şöyle diyelim hadi yayıncı firma destek vermiyordu kendiniz getirebiliyorsunuz işte
Şuana kadar getirdiyseniz hala getirebilirsiniz ve yayıncı firma olayı yalan çinde kaç bin onlineli cengiz han 3 sunucusu var yani ordan yamaları çekebilirlerdi.

Arkadaşlar oyunda OG yoktu. Oyunu oynamış olanların büyük bir bölümü "Aranel" adlı şahısı bilir.
Arkadaşlar herkes zamanın da Aranel e sövüyordu sevmiyordu fakat Aranel cengiz han 2 de ki görevini bıraktığında oyun tamamen çöp hale dönüştü.

Aranel kimdir nedir az bir bakalım facebook sayfasının hakkında bölümü :

1 Kasım 2011'den beri Joygame bünyesinde Cengiz Han 2 Oyun Görevlisi olarak çalışıyor! Tek amacı tüm oyuncuları mutlu edebilmek. Facebook sayfasında güzel ipuçları ve açıklamalar paylaşıyor. Takip etmeniz sizlerin yararına. :)

Yani arkadaşlar oyun ilk açılmadan bile oyun görevlisiydi sonradan gelen bir og değil...

Bir OG daha vardı Orgulas fakat çok uzun zaman önce og liği bıraktı.
Yani son OG olarak Aranel kalmıştı.

Aranel de işi bu şekilde bıraktığını ilan etti.

4 Yıllık OG geçmişimi geride bırakadak sizlere veda ediyorum. İyi, kötü, bol kavgalı günlerimiz oldu. Her bir sorun benim için bir deneyim, her iyi zaman benim için mutluluk oldu. Bundan sonra Cengiz Han 2 dünyasında Aranel'i göremeyeceksiniz. Kendinize iyi bakın. Hatalarım olduysa beni affedin.

Yani arkadaşlar 4 yıllık emeği kendi eliyle bırakmış olduğunu düşünmüyorum

Yani şunu söylüyorum Aranel işini 23 Ekim 2015'de bıraktı
Ondan sonra oyuna doğru düzgün OG bile gelmedi. Joygame artık oyunu takmamaya başladı.
Artık doğru düzgün etkinlik bile yapılmıyor yılbaşında bile hediye gelmiyordu.

Yani Aranel gittiğinde oyunun kapanacağı açık ve net bir şekilde ortadaydı.

Neden kapandı ?

Aranel gitti yamaları ekleyecek kimse kalmadı
Artık herkes +120 ve tamamen dizili olduğu için oyuna yeni oyuncu gelmiyordu gelse bile 2-3 gün takılıp sıkılıyor ve bırakıyordu
Üyelik sistemi bile doğru düzgün çalışmamaya başladı

Artık joygame kafasına takmıyordu oyunu sadece paraya bakıyordu ama artık kampanya bile yapamıyorlardı buglardan oyun geçilmiyordu düzeltilemeyen hatalar oluyordu ve joygame en sonunda oyunu kapatma kararı aldı.

Yani şunu diyorum Joygame MMORPG oyunları yürütemiyor tabi hiç bir oyunu yürütemiyor Wolfteam'ın şuanki halini görüyoruz. Gerçi burda joygame yi değil geliştirici firmayı da suçlamak gerekiyor.

Arkadaşlar Cengiz Han 3'e çinde çok sağlam yamalar geliyor fakat joygame paralarını vermediği için kylin games destek vermiyor...

Arkadaşlar anlatacaklarım bu kadardı şuan bir pvp sunucumuz var oynamak isteyen olursa oraya beklerim...
Şuan 1 devlet var 2. devleti Ch2 pvp tarihinde tek bizde olmak üzere açtık fakat ışınlanmaları çalışmıyor onu düzeltince 2. devlette açılacaktır...

Gerekli bilgileri Raidcall veya facebook grubumuzdan öğrenebilirsiniz.

Arkadaşlar size verebileceğim bilgiler bu kadar yoksa daha bildiğim çok şey var fakat bunları açıklamam doğru olmaz...

İyi günler sağlıcakla kalın...

WMGSoft

Level 1
Üye
Konular
2
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
0
Başarım Puanı
10
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Artık pvp server devri başladı :)

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)