Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Le Bot 8.9 - İşinize Yarayacak Bot Sürümleri - VirusTotal Eklendi*

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

Odaklan Evlat

*Just Focus
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
728
MmoLira
0
DevLira
0
Merhaba dostlar, bu sayfanın bir zamanlar Yüksek bir AQW paylaşımcısı ve destekçisi vardı... Bu aralar bunu görememek çok üzücü Bilmiyorum daha önce paylaşılmıştır belki, fakat forum aktifliği için kendi kullandığım botu, hiç bir uzatma linki olmaksızın yandex diskimden indirebilirsiniz. Üstelik virustotal sonucunu da ilgilenenler için ekledim ve işinize yarayacak birkaç Rep Loadı bulunmakta, özel isteğiniz olursa onlarla da ilgilenmeye gayret ederim.

Bot için birkaç ufak bilgi ve SS :

Shop yükleme ID ve Quest Yükleme ID'ını el ile manuel olarak kontrol etmek için buradan yani sol üst köşede ki options bölümünden yararlanabilirsiniz.

Size vereceğim botta ki en büyük özellik kayıt edilmiş olan Rep kasma metotlarını yükleyebileceğiniz bir plartforma sahip olmasıdır. Aşağıda ki indireceğiniz Faydalı birkaç rep metodunu "Bot Manager" kısmında ki Load imlecine tıklayarak açılan dosya seçme uzantısından ekleyebilirsiniz ve Enable butonuna tıklayarak aktifleştirebilirsiniz.

İndireceğiniz Rep Metodlarının ayrı ayrı Virustotal Sonuçları ve İndirme Linkleri :

Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım, sevgilerle...

Son düzenleme:

ZeroSystem

Level 5
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
185
MmoLira
0
DevLira
0