Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Oyun güncelleme yaparken XFS Hatası'yla karşılaşıyorum. Ne yapmalıyım?

xHamBeyLoRDx

Seni seviyorum dediğim herkesi sevdim
Konular
12,227
Reaksiyon Skoru
3,152
Online Süresi
19s 44d
Başarım Puanı
564
Madalyalar
2
MmoLira
44
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
144

Landom2 1-120 emek server "Kadirland & RedLab Games" ortaklığında 21 Şubatta sizlerle. DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN

[FONT=&amp]Eğer yama yaparken herhangi bir XFS dosyasının indirilemediği hatasını alırsanız aşağıdaki yöntemleri deneyiniz.

1-Karşınıza çıkan hata raporuna Tamam diyiniz ve Softnyx Oyun Yükleyicisini kapatınız. Daha sonra Windows Görev Yöneticisini açınız
[/FONT]
(Alt Gr+Ctrl+Delete)[FONT=&amp] karşınıza çıkan bölümden Uygulamalar sekmesine tıklayınız ve Softnyx Oyun Yükleyicisinin üzerine sağ tıkladıktan sonra İşleme Git/İşlemi sonlandır seçeneğine tıklayınız. Daha sonra NyxLauncher.exe işlemini sonlandırınız. Karşılaşmış olduğunuz hata ile ilgili ilk bölümü tamamladıktan sonra sıra ikinci bölümde; Wolfteam oyununun kurulu olduğu bölüme gidiniz ve fetch dosyasının içerisinde bulunan tüm dosyaları sildikten sonra oyuna giriş yapabilirsiniz.

[/FONT]
[FONT=&amp]2. Ağ bağlantı ayarlarından DNS seçeneğini ''[/FONT]Otomatik Algıla[FONT=&amp]"olarak işaretleyin.

3. Yukardaki öneri, çözüm getirmezse anti-virüs programını kapatıp tekrar deneyin.

4. Yine sonuç alamazsanız http://www.joygame.com/ adresinden kurulum dosyasının son hâlini indirip oyunu baştan kurabilirsiniz.

[/FONT]

Son düzenleme:

oKARADAYIo

нιç ĸιмѕe vαzɢeçιlмez deɢildir
Konular
3,810
Reaksiyon Skoru
6,257
Online Süresi
12g 15s 22d
Başarım Puanı
455
Madalyalar
2
MmoLira
481
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
56
Paylaşımın İçin Teşekkürler.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)