Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Eksik dosya hatası ile karşılaşıyorum. Ne yapmalıyım?

xHamBeyLoRDx

Seni seviyorum dediğim herkesi sevdim
Ticaret - 0%
0   0   0

CİNOMEL2 EFSANESİ GERİ DÖNDÜ! 1-120 ORTA EMEK ALTYAPISIYLA YENİ SUNUCU AYTAR V2 25 EYLÜL CUMA 21.00'DA AÇILIYOR! 5.000 TL ÖDÜLLÜ BÜYÜK LONCA TURNUVASI VE BİRÇOK YENİ SİSTEM İÇİNDETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

"Yüklenen Dosyada Hata" veya ''Eksik Dosya'' uyarısı ile karşılaşıyorsanız bunun bir kaç nedeni olabilir.

Bu hata ile neden karşılaşıyorum ?

1- Kurulum yaparken sistem dosyalarının hatalı veya eksik yüklenmiş olması,
2-Yama yaparken eksik veya hatalı dosya indirilmesi,
3-Güvenlik programlarının oyun dosyalarını zararlı olmamasına rağmen tehdit ile algılaması nedeniyle oyun dosyalarını engellemesi, bu sorunla karşılaşmanıza neden olacak başlıca sebeplerdir.

Hatanın çözümü

1- Sisteminizde bulunan güvenlik program ayalarlarınızı Wolfteam için gerekli izinleri vermiş olarak ayarlayınız.
2-Oyunu sisteminizden oyunu tamamen kaldırınız.
3-Oyunun güncel kurulum dosyasını indirerek sisteminizde farklı bir konuma kurunuz.
4-Oyunu sorunsuz bir şekilde kurduğunuzdan emin olduktan sonra, oyuna giriş yapabilirsiniz.

Bilgisayar sisteminde bulunan zararlı yazılımlar veya anti-virüs programları, oyun dosyalarına zarar verdiğinden bu sorunla karşılaşırsınız.

Lütfen, güvenlik program ayarlarını Wolfteam'e uygun olarak ayarlayın veya devre dışı bırakın. Bu işlemlerden sonra Wolfteam'i tekrar kurun.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)