Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Winter Wyvern Rehberi

kralberkan36

Level 7
Katılım
19 Nis 2013
Konular
1,007
Mesajlar
1,890
Reaksiyon Skoru
162
Online Süresi
1s 24d
Başarım Puanı
218
MmoLira
1
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
6
Ticaret - 0%
0   0   0

Landom2 1-120 emek server "Kadirland & RedLab Games" ortaklığında 21 Şubatta sizlerle.DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN


[h=3]


Winter Wyvern Rehberi Giriş[/h]Winter Wyvern, oyuna yakın zamanda gelmesine rağmen henüz değeri pek anlaşılmadan ağır nerf yemiş bir herodur. Tüm gelen nerflere rağmen hala oynanabilir bir hero olduğunu kanıtlamıştır. Enigma kadar güçlü bir ultiye sahip, Phoenix gibi yüksek canlı heroların birden erimesine neden olabilen, Keeper of the Light gibi uzak mesafeden lane pushu durdurabilen ve Oracle gibi kritik durumlarda takım arkadaşlarınızı kurtarıp heallayabilen ayrıca harika seslendirmesi olan harika bir herodur. Gelin bu heroyu support rolünde en aktif olarak nasıl kullanabiliriz onu öğrenelim.
[h=4]Winter Wyvern Rehberi – Item Build[/h]

[h=4]Winter Wyvern Rehberi – Early Game – Oyun Başı[/h]Düşük mana pool’una rağmen yüksek mana isteyen skilleri yüzünden bol clarity’li bir başlangıcı tercih ediyoruz. Düşük levellarda yüksek cooldowna sahip ilk skilli yüzünden rakibi bu yeteneğimizle harassladıktan sonra hızlı bir şekilde ormana girip stack/pull yaparak hızlı bir şekilde level almaya çalışmalısınız. Elinizden geldiğince rakibin XP almasını engellemelisiniz, bu nedenle ormanı stacklemeden pull yapmamalısınız, eğer koridorunuz acilen pull ‘a ihtiyacı varsa medium camp’ı pulladıktan sonra canları azaldığında en yakınınızdaki diğer kampı buraya getirerek double pull dediğimiz olayı yapmalısınız. Fakat carry’niz en iyi noktada, yani kuleye yakın fakat kule creeplere vurmayacak uzaklıkta, ise pull yapmanıza gerek yoktur. Bu sırada yeteneklerinizle rakibi harasslamalısınız. Önceden aldığınz tango, salve nin üzerine sahip olduğunuz 3. yeteneğiniz ile kendinizi hızlı bir şekilde iyileştirebileceğinizden karşı offlane ile manfight’a girmekten çekinmeyin.
[h=4]Winter Wyvern Rehberi – Mid Late Game – Oyun Ortası ve Sonu[/h]Winter Wyvern, belirli leveldan sonra çok rahat bir şekilde kule pushlayabilir. En önde duran creebinize üçüncü skilinizi atarak onu iyileştirebilir ve belirli bir süre kuleyi tanklatabilirsiniz. Kuleyi pushlarken krıtik noktalara yakın durmalısınız. Bu kritik noktalar herhangi bir tepe, çukur yani sizin ilk skiliniz aktifken geçebildiğiniz ama rakibin sizi yakalamasını engelleyen noktalardır. Azuroth çok etkili bir teamfight supportudur. Fightlara girerken pozisyonunuzu iyi almalı,ve uzaktan ikinci yeteneğinizi spamlamalısınız. Cooldownu çok düşük olmasına rağmen yüksek hasar ve slow veren bu skill, tıkladığınız kişiye hasar vermez. Bu yüzden creeplere atarak en çok kişiye çarpmasını sağlayın. Fight başladığında ultinizi çok tanky olmayan ve disable yediğinde çöken herolar üzerinde kullanın. Ember, Puck , Invoker ve bir çok mid herosu bunlara örnek olabilir. Ultiyi attığınız rakibe önceden kastığınız Medallion of Courage’i atarak daha çok fiziksel hasar yemesini sağlamalısınız. Winter Wyvern için eşsiz olan bu item’ı takımca erken dakikalarda hızlı Roshan alabilmek için kullanabilirsiniz. Heal skilinizle roshanı rahat bir şekilde tanklayabilir ve erken Roshan alabilirsiniz.
[h=4]Winter Wyvern Rehberi – Skill Build[/h]

[h=4]Winter Wyvern Rehberi – Yazarın Notları:[/h]
  • Winter Wyvern, yüksek mesafeli skill kullanımına sahiptir. Bu yüzden pozisyonunuzu hep arkada tutmaya çalışın.
  • Ultinizi tek ve yalnız kişilere atmaktan çekinmeyin. Unutmayın,her önemli kill sayı getirir.
  • İkinci yeteneğiniz görünmez kahramanlara ve Fog’taki birimlere vurmaktadır.
  • İlk yeteneğiniz Roshan’a vurmaz.
Winter Wyvern Rehberi burada sona eriyor.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst