Reklam vermek için [email protected]

Tüm DLL Hatalarından Kurtulun ! DLL Filex Fixer !

ReD HooD

Level 6
TM Üye
Konular
541
Reaksiyon Skoru
115
Altın Konu
0
Başarım Puanı
135
MmoLira
-30
DevLira
0
Takipçiler
3
3oBO6j.jpg

DLL-Files Fixer ! Sık sık dll hataları alıyor veya dll dosyası bulunamadı gibi sorunlar yaşıyorsanız program aracılığı ile dll dosyasını arayabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz. DLL-Files Fixer veritabanında oldukça geniş dll dosyaları bulunmaktadır.Programı Türkçe olmak üzere farklı dillerde kullanabiliyorsunuz. Program ile kayıt defteri yedeği alabilirsiniz, kayıt defteri hatalarını düzeltebilirsiniz veya dll dosyası indirebilirsiniz. DLL indirme programı olan DLL-Files Fixer ile dll hatalarından kurtulabilirsiniz.

Sıkça yapılan bir hata var. Özellike oyun oynuyorsanız windows işletim sistemi güncel olmalıdır. C+++ kütüphaneleri güncel olmalıdır. Ekran kartı driverı güncel olmalıdır. Net framework güncel olmalıdır. Directx güncel olmalıdır. Yine oyunların istediği uygulamalar güncel olmalıdır. Güncel bir sistemde dll hataları almazsınız.

Kısaca bu program sayesinde eksik DLL hatalarından kurtulabilriz ki bir sürü oyuncunun en büyük problemi oyunlarda çektiği dll sorunudur.Artık DLL hataları bu program sayesinde sorun olmayacak...

Programın sitesinden GET TRIAL VERSİON'a tıklayarak programı indirebilirsiniz.İsterseniz full sürümünü internette bulabilirsiniz yada satın alabilirsiniz.
Bazı güvenlik programları programı virüs olarak algılamaktadır.Kendimde bizzat Avast Premier full sürümü ile tarattım ;

QMEPbv.jpg

Gördüğünüz gibi programda hiç bir sorun yoktur.İsteyen arkadaşlar eksik DLL dosyalarını programın kendi sitesinden de teker teker aratarak yada seçerek indirebilir.

Not : Bir teşekkürü çok görmeyin lütfen.İyi forumlar...

Carissa

Fahri Üye
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Fahri Üye
Konular
47,762
Reaksiyon Skoru
2,297
Altın Konu
0
Başarım Puanı
818
MmoLira
745
DevLira
0
Takipçiler
156
DLL sorunu neredeyse tüm oyunlarda olan bir sorun bu sorunu bizzat ben yaşamıştım bazen böyle dll ile ilgili hatalar alabiliyoruz güzel bir konu olmuş eline sağlık , yararlı bir konu olabilir sabite aldım.

Son düzenleme:
Konu Sahibi
Konu Sahibi
ReD HooD

ReD HooD

Level 6
TM Üye
Konular
541
Reaksiyon Skoru
115
Altın Konu
0
Başarım Puanı
135
MmoLira
-30
DevLira
0
Takipçiler
3
DLL sorunu neredeyse tüm oyunlarda olan bir sorun bu sorunu bizzat ben yaşamıştım bazen böyle dll ile ilgili hatalar alabiliyoruz güzel bir konu olmuş eline sağlık , yararlı bir konu olabilir sabite aldım.

Sabite aldığınız için teşekkür ederim.Aynı sorunu bende defalarca yaşamıştım daha önce :(

Carrissa

Level 13
TM Üye
Üye
Konular
469
Reaksiyon Skoru
117
Altın Konu
0
Başarım Puanı
140
MmoLira
1
DevLira
0
Takipçiler
10
Konu için teşekkürler.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)