Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

itemci.com - itemci Hakkında Yorumlar - Güvenilir mi ?

sonliman2727

Level 1
Üye
Konular
22
Reaksiyon Skoru
3
Online Süresi
10h 29m
Başarım Puanı
20
MmoLira
63
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
güvenirligine birşey diyemem ama cok yavaşlar 1 saat oldu hala odeme bıldırımım onaylanmadı felaket yavaşlar.
Laf Olsun diye yorum yapma F5 at karalamak için orum yapma zaten post açıldıktan sonra alım satım fazlası ile yaptım ep alımı için ödemede yaptım kredikartı ile anlık yansıdı amacım bu siteyi karalamak veya senin gibilerine meydan vermek değil mantıklı ve konu ile alakalı yorumları beklediğim içindi faydasını aldım

onurdundar06

Level 1
Üye
Konular
6
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
1d 18h 45m
Başarım Puanı
15
MmoLira
47
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Laf Olsun diye yorum yapma F5 at karalamak için orum yapma zaten post açıldıktan sonra alım satım fazlası ile yaptım ep alımı için ödemede yaptım kredikartı ile anlık yansıdı amacım bu siteyi karalamak veya senin gibilerine meydan vermek değil mantıklı ve konu ile alakalı yorumları beklediğim içindi faydasını aldım
ben kendıme gore bana karsı olan tutumlarını yansıttım durduk yere buraya gelıp bır fırmayı karalayacak degılım .

sonliman2727

Level 1
Üye
Konular
22
Reaksiyon Skoru
3
Online Süresi
10h 29m
Başarım Puanı
20
MmoLira
63
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
ben kendıme gore bana karsı olan tutumlarını yansıttım durduk yere buraya gelıp bır fırmayı karalayacak degılım .
Kardeş Gerek kalmadı çünkü yalan söylüyorsun ben bizzat işlem yaptım ve yapıyorum konu zaten alış veriş yapmadan önceydi hoş değil yaşan söylemen tepkim onaydı neyse kolay gelsin

Amentis

Level 5
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Uzman
Konular
28
Reaksiyon Skoru
88
Online Süresi
3d 8h 36m
Başarım Puanı
55
MmoLira
91
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
İtemci şuan piyasada güvenebiliceğin başta gelenlerden bir yerdir ben alım satımı hep ordan yapıyor çok sağlam bir firmadır.

sonliman2727

Level 1
Üye
Konular
22
Reaksiyon Skoru
3
Online Süresi
10h 29m
Başarım Puanı
20
MmoLira
63
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
teşekkürler kardeşim evet yaptım baya işlem saolasın

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 2, Üye: 0, Misafir: 2)