Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

itemci.com - itemci Hakkında Yorumlar - Güvenilir mi ?

Vedat Eraslan

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
bugüne kadar güvenilir bir firmaydı fakat bugün ticaretimi gerçekleştirdim karşı tarafa yang sattım hem ticaret öncesi hem sonrası fotoğrafını gönderip üstüne tüm ticareti belgeleyen videomu gönderdim. ve siteden uzaklaştırıldım bu belgeleri attıktan sonra destek hiçbir cevap vermedi ve beni banladı.

gamer90

Bns gold - Ko gb - Wow Gold satışım vardır
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
99
DevLira
0
Bu site ahlaksızdır, bu site çalışanları amatör ve egoisttir. Bu sitede herhangi bir şekilde yardım alamazsınız.
Az önce numara değişikliği için bağlandım canlı destek (köstek)lerine. 6 7 dakıka sırada bekledim. Her neyse baglandım merhaba numaramı değiştirmek istiyorum dedim.8 dakıka bekledikten sonra dostum orada mısın dedim. ve resimde yazılanlar ortada. Ayrıyetten bir farklı müşteri temsilcisine bağlandım numara değişikliği için tc numaramı kimliğimi istediler.Satış vb. şeylerde kimlik alınması doğaldır ancak numara değişiminde herhangi bir belge isteme olması neredeyse imkansızdır.
28 yaşındayım çocuk azarlar gibi müşteri temsilciliği yapılmaz. Biz burada oyunfor.com'u övdüğümüzde reklam yaptığımızı düşünüyorlar ama adamların sinirlerini alt üstte etsen kimse ne sizi konuşmadan atıyor ne de kırıcı konuşuyor. İtemci.com pişmanlıktır. İtemci.com ahlaksız ve başarısız bir sitedir.