Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Kış Etkinlikleri 2015

YouLostProduction

Pembe Kurt / Zeytin Gözlüm

MT2GO/1-120 EMEK/LYCAN YOK/SİMYA YOK/01 HAZİRAN 19:00'DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]
Selam Shard Muhafızları!


Birçoğunuzun Shards of War'daki yeni yıl sürprizlerini merak ettiğini biliyoruz. Şimdi onları açıklamanın vakti geldi! Hazır mısınız?


Dükkan


İlk olarak, Kış Kostümlerini yayınlayacağız: Tin Toy Bastion ve Snowplow Bulwark. Yalnızca Kış Etkinliği süresince satın alınabilecek bu kostümleri sakın kaçırmayın! Geçtiğimiz yılın Kış Kostümlerini de tekrar yayınlayacağız: Toy Tinker Gemini ve Missile T.O.W. Warhead. Bu kostümler de yalnızca kısa bir süre boyunca satın alınabilecek.
Son olarak, Aralık ayının ortalarında Future Shock Zel'i yayınlayacağız. Bu kostüm, etkinlik tamamlandıktan sonra da dükkanda olacak.


Etkinlikler


21 Aralık'tan itibaren, tamamlandığında oyun içi ödüller kazandıran çeşitli görevler oluşturacağız. Her gün yeni bir görev eklenecek ve 48 saat boyunca geçerli olacak. Yani her bir görevi tamamlamak için iki gününüz olacak.


Bunlara ek olarak, tamamlamak için biraz daha çaba göstermenizi gerektiren ancak daha büyük ödüller veren, birbiriyle bağlantılı 4 görev olacak.


Ayrıca, Noel Günü olan 24 Aralık'tan 27 Aralık'a kadar iki kat kazanç etkinliği düzenleyeceğiz. 2016'nın gelişini, 31 Aralık'tan 3 Ocak'a kadar düzenleyeceğimiz iki kat TP etkinliğiyle kutlayacağız.


Etkinlik süresince çeşitli çekilişler düzenleyip hediyeler dağıtacağımız Facebook sayfamıza göz atabilirsiniz!


2015'e dönüp baktığımızda…


… topluluk olarak ne kadar yol kat ettiğimizi ve geliştiğimizi rahatça görebiliyoruz. Üye sayımız henüz çok fazla olmayabilir ancak hepiniz bu oyuna bağlılığınızı gösterdiniz ve Shards of War'u geliştirerek mümkün olan en iyi hale getirme konusundaki geri bildirimlerinizle, fikirlerinizle ve ilginizle bizi onurlandırdınız. Shards of War Ekibi olarak, harika geçen 2015 yılı için ailemize ne zaman katıldıkları fark etmeksizin tüm üyelerimize tek tek teşekkür ederiz. Bizim için çok değerlisiniz, umarız bu serüvende yanımızda olmaya devam edersiniz.


Dünyanın farklı yerlerinden aramıza katılan tüm inançlardan oyuncularımızın yeni yılını kutlarız. 2016'da görüşmek dileğiyle!
Shards of War Ekibi


Not: Shards of War Ekibinin büyük bir kısmı Noel tatilinde olacağı için Aralık ayının sonlarından Ocak ayının ortalarına kadar gelişim sürecinde biraz yavaşlama yaşanacak ve sıradaki güncellemelerin yayınlanması normalden daha uzun sürecek. Anlayışınız için teşekkürler! 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst