Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Agario , Agario.Bid Play , Agario Play

AgarioBid

Level 1
Katılım
27 Kas 2015
Konular
1
Mesajlar
1
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
0
Başarım Puanı
15
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Ticaret - 0%
0   0   0

Landom2 1-120 emek server "Kadirland & RedLab Games" ortaklığında 21 Şubatta sizlerle.DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN


Türk İçin Agar
Ülkemizde ve hatta Dünya’da iyiden iyiye artan internet kullanımı ve internet kullanımının taban yaşının aşağılara inmesi tarayıcı tabanlı online oyunları ve bu türden içerik sunan siteleri de harekete geçirdi diyebiliriz. Bu sitelere her gün bir yenisi ekleniyorken eklenen sitelerin yalnızca bir içerik sunması yeterli olmuyor. İnsanları çeken ve en onları diğerlerinden ayıran bir içerik sunması gerekiyor. Bu yönden agario pvp serverı olan Agario.Bid en iyi içerik ve server sunumunu sağlamış diyebiliriz.


Agario server diğer serverlara nispeten farklı olarak eklenmiş ekran görüntüsü alma ve eğlence modu gibi değişiklikler aktifleştirilmiştir. Oyunun tavan puanı ise 22500 ile sınırlıdır. Oyunda başlangıç olarak mikro ölçekte var oluyorsunuz ve başladığınız anda etrafınızda kendiliğinden sizin için oluşmuş yemler mevcut. Siz ve sizin gibi yeni başlangıç yapanlar bu yemlerden nasipleniyor. Bu sayede yemlere ulaşıp büyümeniz zorlaşıyor ve ortalık kızışıyor. Fakat atıl durumdaki yemleri tüketiminiz belli bir büyüklükten sonra işe yaramıyor ve artık bu yemlerle beslenmiş kendinizden daha küçük ölçekli kullanıcıları yemeye başlıyorsunuz ve mücadele başlıyor. Statü ve oyundaki varlığını devam ettirebilmek adına daha büyük olmak mecburiyeti için mücadele. Kendinizle aynı boyutlardaki rakipleri yutamazsınız en az %5 kadar bir büyüklük farkınızın olması gerekiyor. Siz beslenip büyürken haliyle hantallaşıyor ve hareket kabiliyetiniz kayda değer bir ölçüde azalıyor. Ciddi boyutlara ulaştığınızda küçükler artık sizden korkmuyor ve tabii sizin de onlarla ilgilenmeniz vakit kaybı oluyor. Çünkü onlar hızlı hareket ediyor ve onları yutmanız durumunda da bu size bir büyüklük kazandırmıyor. Bunun yanında oyunda gruplaşmalar da mevcut.

Tabii bu anlattıklarımız sadece yazı kısmı. Siz de yeni agario pvp servera gelin ve www.Agario.Bid oyunun pratiğini test edin. Oynarken kendinizi alamayacağınız, bağımlılık yapacağına garanti edebileceğimiz, arkadaşlarınızla da eğlence modunu kullanıp gruplaşarak birlikte hareket edebileceğiniz ve boş vakitlerinizi eğlenceli ve çok kolay bir şekilde değerlendirebileceğiniz agar oyunun Türk oyuncular için tasarlanmış ve en gelişmiş versiyonunu siz de deneyin ve ne kadar haklı olduğumuzu siz de görün.

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst