Reklam vermek için [email protected]

100 Level Oldum Neler Yapabilirim ?

  • Konbuyu başlatan ordina
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 621

ordina

Level 4
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
TM Üye
Katılım
6 Kas 2014
Konular
258
Mesajlar
371
Reaksiyon Skoru
65
Altın Konu
0
Başarım Puanı
113
MmoLira
60
DevLira
0
Takipçiler
1
100 Level Oldum Neler Yapabilirim ?
Eğer World of Warcraft’ta yeniyseniz, birçok kişiden oyunun aslında son seviyede başladığını duymuşsunuzdur. Tam olarak böyle olmasa da yanlış da denilemez. World of Warcraft’ta yeni yamalar ve oyuna yeni eklenen içerikler genellikle son seviye oyuncuları etkiliyor. Durum böyle olunca da bütün oyuncular bir an önce Warlords of Draenor da ulaşılabilen son seviyeye yani 100. seviyeye ulaşmaya çalışıyor.


6.2.2 yamasının çıktığı şu günlerde bu rehberi hazırlamak için biraz geciktiğimizi kabul ediyoruz. Yeni eklenti paketi World of Warcraft: Legion duyuruldu ve 6.2’nin de yeni paket öncesi son büyük yama olduğu biliniyor. Fakat “geç olsun güç olmasın” yine de birkaç oyuncuya illaki faydamız olacaktır.


“100. seviyeye sonunda ulaştık da ne oldu şimdi ne yapıcaz?” dediğinizi tahmin etmek güç değil. Bu yazımızda 100. seviyeye ulaşır ulaşmaz yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Talentinizi Gözden Geçirin!
wow_new_class_icon-e1422900381266-600x299.jpg


Artık levelling yapmıyorsunuz son seviyeye ulaştınız. Önceden daha hızlı koşmak / yaratık kesmek vb. için çeşitli talent kombinasyonları seçtiniz fakat artık PvE veya PvP için farklı talentleri kullanmanız gerekebilir.

Garrison’u Son Seviyeye Yükseltin
Warlords of Draenor’da Garrisonlar oldukça önemli bir yere sahip. Garrison’a hızlıca seviye atlatabilmek için Resource harcayan gereksiz Follower görevlerinden kaçının. Ayrıca Resource ödüllü questleri yapmaya çalışın. Eğer henüz Lumber Mill inşa etmediyseniz hemen bir Lumber Mill inşa edin.


Garrisonlar ilk olarak World of Warcraft’ın (ilk oyun) alpha testlerinde de denenen ve oyundan kaldırılan sistem detaylı bir şekilde Warlords of Draenor’da karşımıza çıktı. Oyuncuları asosyalleştirdiği için oldukça tepki almasıyla WoW: Legion paketinde garrison sistemi olmayacak.


Eşyalarınızı Geliştirin
wow-gear-up.jpg


Levelling sırasındaki eşyalarınız muhtemelen oldukça yetersiz. Heroic Dungeonlara girebilmek için en az 610 item levele sahip eşyalarınızın olması gerekiyor. Raidlere girebilmek içinse çok daha fazlasına… Bu nedenle bir an önce yeni eşyalar toplamanız gerekiyor.


Garrisonlardaki küçük mesleklerle eşyalar üretebilirsiniz. Ayrıca eğer yoksa Garrisona “Dwarven Bunker” inşa edin. Bu sayede bazı kalitesiz eşyalarınız şansınıza bağlı olarak daha iyi eşyalara dönüştürebilirsiniz.
Proving Grounds’a katılın. Bronze madalya ile tamamladığınızda 610 item levelli bir silah alabilirsiniz.
Satın alın veya üretin! Eğer yeterli miktarda goldunuz varsa AH üzerinden daha kaliteli eşyaları alabilirsiniz veya mesleklerinizle çeşitli eşyaları üretebilirsiniz.
Ashran’daki Reputation Vendorunu ziyaret edin ve 615 ilvlı olan Trinketi 500 golda alabilirsiniz.
Apexis Cyrstal Vendorunu ziyaret edin. 630 ilvllı eşyalar 3000 kristalden başlıyor. Günlük görevlerle günde yaklaşık 800-1000 kristal elde edebilirsiniz
Legendary Quest Zincirini başlatın.
Normal dungeonlarla eşya seviyenizi arttırın! Normal dungeonlardan düşecek eşyalar Heroic Dungeonlara girebilmeniz için yeterli olacaktır.


Sizin olayınız PvP ise Ashran’a gidin
Ashran’da hızlıca Honor ve Conquest puanları toplayabilirsiniz.

Draenor’da Uçuş Özgürlüğü!

reins-of-iron-proto-drake-600x425.jpg


6.2.2 ile birlikte artık Draenor’da uçabileceksiniz.

Eski Raidleri – Dungeonları sololayın!
Invincible_by_breathing2004-600x454.jpg


Buradan sonrası biraz daha end-game tavsiyeler olacak. Eski Dungeon ve Raidleri tamamlayıp hem Achievementler ve ünvanlar kazanabilirsiniz hem de bir çok binek-pet veya transmog eşyası düşürebilirsiniz.
 

Yakuber

Zincirlere vurulmuş kaplan gibiyim
Fahri Üye
Katılım
10 Ocak 2015
Konular
4,489
Mesajlar
23,019
Reaksiyon Skoru
7,128
Altın Konu
60
Başarım Puanı
462
Yaş
25
MmoLira
283
DevLira
0
Takipçiler
60
Bilgilendirme İçin Teşekkürler.
[FONT=&quot]Eline Emeğine Sağlık.
[/FONT]
 

Carrissa

Level 13
TM Üye
Üye
Katılım
1 Eyl 2016
Konular
469
Mesajlar
8,741
Reaksiyon Skoru
117
Altın Konu
0
Başarım Puanı
140
MmoLira
1
DevLira
0
Takipçiler
10
Konu için teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst