Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

MmoMafya ( Cinayet, Ölüm )

Plendruel

Level 11
Katılım
31 Ara 2014
Konular
3,868
Mesajlar
6,937
Reaksiyon Skoru
723
Online Süresi
15s 59d
Başarım Puanı
306
Madalyalar
1
MmoLira
47
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
54

ARDEON2 1 - 120 EMEK VE FARMLIK KALİTELİ UZUN ÖMÜRLÜ YAPISI VE ONLİNE GARANTİSİ İLE 3 NİSAN 20:00 AÇILIYOR! HEMEN KAYIT OL!


Cinayet / ölüm
Bu saldırının muhtemel sonucu ölümdür. Eğer kurbanınızın sağlığı sıfır olursa bu onu öldürdünüz demektir. Tabi ki, bu sizin içinde geçerli.Eğer öldürdüğünüz kişinin bir ihalesi devam ediyorsa bu ihale sona erecek ve en yüksek teklif verenin parası iade edilecektir.Eğer ölürseniz aşağıdaki şeyler kaybedeceksiniz:
- Tüm nakitiniz ve bankadaki paranız (50% vasiyetinizdeki kişiye, kalanı sizi öldürene)
- Sizin olan objeler (kumarhane, hastane vs.)
Eğer birini öldürürseniz? Kurbanın tüm servetine sahip olacaksınız. Fakat eğer kurbanın vasiyetinde birisi varsa, o servetin %50 sine sahip olacaktır.Ipucu: Paranızı kasada saklayın. Ölseniz bile paranız her zaman orada kalır. Krediler ve VIP üyelikleri öldürüldüğünüzde kaybolmayacaklar, sizde kalmaya devam edeceklerölü olduğunuzdan normal olarak oynamaya devam etmeniz mümkün değildir. Yalnızca çıkabilir, kredi alabilir veya takas bürosunda kendinizi canlandırabilirsiniz. Tam sıfırlamayı kullanarak ücretsiz olarak oyununuzu sıfırlamayı seçebilirsiniz fakat bu durumda her şeyinizi kaybedecek ve baştan başlamak zorunda kalacaksınız. Canlandırıcıyı aldığınızda oynamaya devam edebilirsiniz.Oyunu herkes eğlenceli olarak sürdürmek için sürekli birilerini öldüremezsiniz. Bir cinayet işledikten sonra bir saldırı için 30 dakika beklemelisiniz.c
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst